دولت مسکن مهر را رها نکرده است

دولت مسکن مهر را رها نکرده است

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اینکه می گویند دولت مسکن مهر را رها کرده، صحت ندارد و درست نیست، در این زمینه از مردم تقاضا می شود تا با تکمیل آورده نقدی خود در اتمام و بهره برداری پروژه ها دولت را یاری دهند تا هرچه سریعتر عملیات اجرایی پروژه ها به اتمام رسد.
به گزارش بنانیوز(Bananews.irعلیرضا تابش ظهر امروز در مراسم افتتاح هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهرستان فیروزکوه، محور فعالیت‌های بنیاد مسکن را به بخش‌های عمران روستایی، بازسای مسکن روستایی، مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، مسکن محرومین و خیرین مسکن‌ساز تقسیم بندی کرد و اظهار داشت: عمده فعالیت‌ها با محوریت خدمت در روستاها و اقشار کم درآمد است.

وی با اشاره به احداث واحدهای مسکن مهر در استانها و شهرهای مختلف کشور افزود: از ابتدای آغاز پروژه بزرگ ملی مسکن مهر تاکنون ۲۶۰ هزار واحد مسکونی مهر در سراسر کشور ساخته و تحویل داده شده است.

این مسئول با تاکید بر لزوم مساعدت سایر دستگاه‌ها و نیز کمک تسهیلاتی به مسکن مهر عنوان کرد: سیاست دولت این است که کمک شود هرچه سریعتر این واحدها مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

تابش ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب بحث تامین مسکن همواره در دستور کار دولتها بوده و در دولت یازدهم نیز دولت تدبیر بحث مسکن اجتماعی را مطرح کرده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یادآور شد: هم اکنون دولت در تلاش است تا مشکلات زیربنایی مسکن مهر در شهرها و استانهای مختلف را برطرف و هرچه سریعتر این واحدها را به اتمام رساند تا در اختیار صاحبان و مالکان قرار گیرد.

وی گفت: در حال حاضر ۳۸ هزار واحد مسکونی در استان تهران وجود دارد که در مجموع ۱۲ درصد از واحدهای مسکن مهر کشور در این استان است.

تابش یادآور شد: اینکه می گویند دولت مسکن مهر را رها کرده، صحت ندارد و درست نیست، در این زمینه از مردم تقاضا می شود تا با تکمیل آورده نقدی خود در اتمام و بهره برداری پروژه ها دولت را یاری دهند تا هرچه سریعتر عملیات اجرایی پروژه ها به اتمام رسد.

 

مهر

    نظرات