توقف ساخت مسکن مهر پردیس/ تاخیر در تحویل واحدها

توقف ساخت مسکن مهر پردیس/ تاخیر در تحویل واحدها

http://www.bananews.ir/مبلغ پرداختی بانک مسکن برای آماده‌سازی پروژه‌های مسکن مهر پردیس متوقف شده که این امر باعث توقف ساخت و ساز این پروژه می‌شود و تحویل واحدهایی که در شهریور قول داده شده بود نیز به تعویق می‌افتد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)،حسن ولی‌پور، سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره اطلاعیه روز گذشته این شرکت مبنی بر " عدم پرداخت پول از سوی بانک مسکن برای پروژه‌های واحدهای این شهر" اظهار کرد: بانک مسکن برخلاف رویه دو سال گذشته، سوم اردیبهشت‌ امسال اعلام کرد، از پرداخت هرگونه هزینه‌ آماده‌سازی پروژه‌های مسکن مهر خودداری می‌کند.

وی افزود: این اقدام در صورتی اعلام شده که هیچ اعلام قبلی از سوی بانک مسکن صورت نگرفته بود و بدین ترتیب پول ناظران پرداخت نمی‌شود و تمام پروژه‌ها متوقف خواهد شد.

در آینده نزدیک تحویل مسکن مهر پردیس نداریم

سرپرست شرکت شهر جدید پردیس با بیان این‌که از امروز ناظران می‌گویند دستوری برای ادامه‌ بتن‌ریزی‌ها نمی‌دهند، تاکید کرد: بدین ترتیب توقف در ادامه‌ پروژه‌ها اتفاق خواهد افتاد.

ولی‌پور تاکید کرد: پیگیری‌هایی از سوی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر و مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران صورت گرفته اما اگر در حال حاضر هم جلوی این روند گرفته شود خسارات و بار مالی ایجاد شده که مشخص نیست پرداخت آن به عهده کیست.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان این‌که با ادامه‌ این روند دیگر هیچ قولی برای تحویل واحد‌ها در آینده نزدیک نمی‌توان داد، تصریح کرد: در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته واحد‌هایی در شهریور آماده تحویل بودند که با این اتفاق دیگر نمی‌توان امیدی به آماده‌سازی و تحویل این واحد‌ها داشت.

 

ایسنا

    نظرات