تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های استان تهران در روز ۱۴ خرداد

تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه‌های استان تهران در روز ۱۴ خرداد

http://www.bananews.ir/مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از بسته شدن چهار ساعته فرودگاه‌های استان تهران به مناسبت برگزاری سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) در روز ۱۴ خرداد ماه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)،سعید اکبری گفت: با صدور نوتام (اطلاعیه هوانوردی) از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۲ روز ۱۴خرداد فرودگاه‌های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهرشهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته می‌شود.

وی افزود: براساس نوتام (اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاه‌ها به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.

مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری یاد آورشد: از آنجاکه بسته شدن فرودگاه‌ها در نشریه اطلاعات هوانوردی(AIP) گنجانده شده است، شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند.

به گفته وی بر همین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده و تلاش می شود اختلالی در برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی ایجاد نشود.

 

ایسنا

    نظرات