اختلاف قیمت"مسکن" تا ۵ میلیون تومان شایعه ای بیش نیست

اختلاف قیمت"مسکن" تا ۵ میلیون تومان شایعه ای بیش نیست

http://www.bananews.ir/اختلاف قیمت تا ۵ میلیون تومان در محدوده غرب تهران شایعه ای بیش نیست و قیمت واحدهای مسکونی در این محدوده بین ۴ میلیون تا ۵میلیون و۵۰۰ هزار تومان است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، گزارشات میدانی حاکی از ثبات قیمتها در بازار اجاره بها در اوایل خرداد ماه است.

براساس این گزارش یکی از مشاوران املاک در منطقه چیگتر با بیان اینکه قیمتها در این محدوده متری ۴میلیون تا ۶ میلیون است گفت: اختلاف قیمت در این منطقه نهایت ۲ میلیون تومان است .

وی درادامه افزود: افزایش قیمت در این محدوده با تکمیل شدن برج ها صورت می گیرد و درحال حاضر تا نیمه دوم تیرماه سال آینده در این محدوه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: قیمت اجاره واحدهای مسکونی در این محدوده واحدی ۲۰۰ متری ۱۷۰ میلیون تومان است.

براساس این گزارش عقبایی رئیس اتحادیه املاک استان تهران بابیان اینکه قیمت مسکن در این محدوده بین ۴ میلیون و۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون و۵۰۰ هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه اختلاف قیمت در یک ساختمان ممکن است تا ۲ میلیون تومان برسد افزود: به دلیل نورگیر بودن و داشتن امکانات رفاهی مدرن ممکن است اختلاف قیمت به ۱ میلیون تومان برسد.

عقبایی در ادامه گفت: وجود افزایش ۱۵ درصدی قیمت اجاره در حال حاضر شایعه‌ای بیش نیست و باتوجه به کاهش نرخ تورم افزایش قیمت اجاره بهاء بی‌معنی است.

رئیس اتحادیه املاک استان تهران در ادامه اظهار داشت: افزایش قیمت اجاره بهاء اثر محسوسی در بالا بردن حق الزحمه مشاوران املاک دارد بنابراین این افزایش قیمت به نفع این بخش نمی‌باشد.

وی در ادامه گفت: نباید با ایجاد جو روانی مبنی بر افزایش قیمت اجاره بهاء زمینه‌ساز تحرک در این بازار شویم.

براساس این گزارش یکی دیگر از مشاوران املاک در محدوه یوسف آباد با بیان اینکه از اردیبهشت ماه قیمت اجاره کمی رشد یافته است ،گفت: با کاهش نرخ تورم قیمت اجاره بها نباید افزایش داشته باشد.

یکی دیگر از مشاوران املاک بابیان اینکه قیمت اجاره افزایش چندانی نداشته است ،گفت: بعید است که پس از این نیز افزایش قیمت داشته باشیم.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات