امسال نرخ کرایه‌ سواری‌های برون‌شهری تغییر نمی‌کند

امسال نرخ کرایه‌ سواری‌های برون‌شهری تغییر نمی‌کند

http://www.bananews.ir/رییس اتحادیه سواری کرایه کشور اعلام کرد: این اتحادیه برنامه‌ای برای افزایش نرخ کرایه‌ها تا پایان سال جاری ندارد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irرحمت حاج‌محمدعلین تصریح کرد: با توجه به آخرین افزایش نرخ کرایه‌ها که در اسفند سال گذشته صورت گرفت کلیه تاکسی‌های بین‌شهری در مسیرهای مد نظر مسافران را جابجا می‌کنند و از اسفند تاکنون هیچ تغییری در نرخ‌ها صورت نگرفته است.

وی درباره برخی گمانه‌زنی‌های پیرامون احتمال افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های بین‌شهری نیز تأکید کرد: اتحادیه ما پس از افزایش نرخ اسفند ۹۲ هیچ برنامه‌ای برای جابجایی در کرایه‌ها ندارد و کلیه تاکسی‌ها طبق نرخ مصوب فعلی تردد خواهند کرد.

حاج‌محمدعلی افزود: هرچند اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها تأثیر بسیار زیادی در هزینه تاکسی‌داران داشته و بسیاری از آن‌ها را با مشکلات بودجه‌ای و درآمدی مواجه کرده است اما با هدف حمایت از سیاست‌های دولت فعلا برنامه‌ای برای بالابردن نرخ‌ها نداریم و با شرایط فعلی خواهیم ساخت.

وی درباره زمان برنامه‌ریزی شده برای تغییر نرخ‌ها نیز گفت: تا این لحظه در اتحادیه هیچ بحثی برای افزایش نبوده و در برنامه‌های آینده نیز این موضوع را پیگیری نخواهیم کرد و طبق روال احتمالا نرخ‌ها تا اسفند سال جاری بدون تغییر خواهند ماند و اتحادیه نسبت به تغییر در نرخ‌ کرایه در همان زمان تصمیم‌گیری می‌کند.

 

ایسنا

    نظرات