نمایشگاه صنعت ساختمان همدان با حضور مشاور رئیس جمهور افتتاح می‌شود

نمایشگاه صنعت ساختمان همدان با حضور مشاور رئیس جمهور افتتاح می‌شود

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز(BanaNews.irرئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان از افتتاح چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان همدان با حضور مشاور اقتصادی رئیس جمهور و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان استان همدان، امیر متینی‌فرد اظهار کرد: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، یازدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات و سیستم های سرمایشی گرمایشی و نهمین نمایشگاه تخصصی عمران و ماشین آلات راهسازی از روز چهار شنبه ۱۲ شهریور ماه در همدان آغاز به کار می‌کند.

وی افزود: مراسم افتتاحیه نمایشگاه چهارشنبه ۱۲ شهریورماه ساعت ۱۸ با حضور اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان و مسئولانی استانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان با اشاره به اینکه این نمایشگاه از ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه پذیرای علاقمندان است، عنوان کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان همدان، شرکت نمایشگاه ها، انجمن انبوه سازان و انجمن پیمانکاران استان همدان از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه ها هستند.

وی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه زمینه مناسبی را برای با ارائه برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت به منظور تقویت و توسعه صنعت ساختمان کشور مهیا می کند، گفت: با همکاری و هماهنگی مسئولان و صنعتگران می تواند با رویکردی مدبرانه بر مشکلات بخش صنعت فائق آمده و زمینه را برای تقویت روزافزون این بخش ایجاد کنیم.

    نظرات