اجرای مسکن اجتماعی و اتمام پروژه های نیمه تمام از دغدغه‌های هفته دولت است/ تکمیل مسکن مهر تا پایان سال ۹۳

اجرای مسکن اجتماعی و اتمام پروژه های نیمه تمام از دغدغه‌های هفته دولت است/ تکمیل مسکن مهر تا پایان سال ۹۳

http://www.bananews.ir/حامد قادرمرزی با بیان اینکه تمام تلاش دولت براین است که تمام پروژه‌های نیمه ‌تمام مسکن مهر دولت دهم تا پایان سال ۹۳ به اتمام برسد و در اختیار متقاضیان قرار بگیرد افزود: در هفته دولت طرح مسکن مشارکتی و زمان اجرای آن اعلام خواهد شد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irحامد قادرمرزی افزود: طرح مسکن اجتماعی بعنوان طرح ویژه دولت یازدهم جایگزین مسکن مهر در زمینه حمایت از اقشار نیازمند تدوین خواهد شد.

وی در راستای اعلام جزئیات طرح مسکن اجتماعی خاطرنشان کرد: وزیر محترم راه و شهرسازی در هفته دولت همزمان با رونمایی از این طرح جزئیات اجرایی آن را در اختیار عموم مردم قرار خواهند داد.

نماینده مردم کردستان/ قروه عنوان کرد: تعداد زیادی از مساکن مهر به اتمام رسیده و آماده تحویل است و تعدادی هم در آستانه هفته دولت در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

قادر مرزی با بیان اینکه برنامه اولیه دولت و وزارت راه و شهرسازی طی یکسال گذشته تلاش برای تکمیل فعالیتها خرد در عرضه مسکن مهر پروژه‌های نیمه‌تمام بوده است اظهار داشت: مسکن اجتماعی با توجه به شرایط و مقتضیات اجتماعی و اقتصادی می‌تواند الگوی مناسب و راه‌گشای حل برخی از دغدغه‌های تامین مسکن اقشار مختلف مردم باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی با تاکید بر اینکه تامین زیرساخت ها مسکن اجتماعی از دغدغه‌های دولت است افزود: بخشی از آن توسط متقاضیان به طور مشارکتی تدوین می‌شود.

قادرمرزی یادآو.ر شد: قطعا طرح مسکن اجتماعی حمایتگر اقشار آسیب‌پذیر خواهد بود.

وی افزود:امید است مسکن اجتماعی در پاییز امسال اجرایی شود و تا سال ۹۴ هیچ مسکن مهر نیمه تمامی باقی نماند.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات