قبول مسئولیت خانه‌دار شدن کم‌درآمدها

قبول مسئولیت خانه‌دار شدن کم‌درآمدها

http://www.bananews.ir/رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد: مسئولیت مسکن کم درآمدها اعم از مسکن ملکی و اجاره‌ای از سوی بنیاد مسکن به عهده گرفته می شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،علی رضا تابش درباره طرح جامع مسکن اظهار کرد: طرح جامع مسکن توسط مشاورین در حال تهیه است، مسائل اولیه آن منتشر شده و وزارت راه و شهرسازی در اختیار دستگاه‌های مرتبط گذاشته است.

وی افزود: قرار است هر دستگاه نظرات خود را به صورت اولیه به معاونت راه و شهرسازی، آقای مظاهریان بدهد و در همه دستگاه‌ها این اقدام صورت گرفته است و قرار است در حضور وزیر راه و شهرسازی مسائل به صورت کامل جمع‌بندی شود.

ریس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه بنیاد مسکن دراین طرح اعلام آمادگی کرده که مسئولیت مسکن کم درآمدها اعم از مسکن ملکی و اجاره‌ای را به عهده بگیریم، تصریح کرد: این امر بدین معنی نیست که اجرای این طرح تنها بر عهده بنیاد مسکن است بلکه به کمک NGOها، خیرین و نهادهایی که در این بخش در حال فعالیت هستند این کار را به انجام می‌رسد.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر اعلام آمادگی کردیم که در طرح جامع همکاری‌هایی داشته باشیم و باید صبر کنیم تا طرح جامع نیز نهایی شود.

ریس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران افزود: معاونت ‌نظارت راهبردی رییس جمهوری باید نظرات خود را درباره وجوهی که مدنظر دولت است اعلام کند و نهایتا در قوانین بودجه سالیانه این مبالغ درج شود و آنچه که به عنوان تسهیلات می‌خواهند پرداخت کنند.

تابش تاکید کرد: بدین ترتیب اهداف کمی، کیفی مشخص شده و از طرفی امکاناتی که باید مدنظر قرار گیرد مشخص می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات