فروش اقساطی ۵۰۰۰ میلیارد تومان مسکن مهر

فروش اقساطی ۵۰۰۰ میلیارد تومان مسکن مهر

http://www.bananews.ir/مدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه این بانک در نیمه اول امسال ۱۶۵ هزار فقره تسهیلات به مبلغ ۴۲۰۰ میلیارد تومان در عقود مختلف پرداخته است گفت: مبلغ فروش اقساطی مسکن مهر در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۲۸ درصد رشد بالغ بر ۵۰۰۰ میلیارد تومان است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،محمدهاشم بت شکن گفت: میزان تسهیلات پرداختی بانک مسکن در پایان شهریور ماه سال جاری نسبت به پایان شهریور ماه سال گذشته ۳۵ درصد رشد داشته است.

وی گفت: بانک مسکن در این مدت تعداد ۷۰ هزار فقره تسهیلات خرید و ساخت به مبلغ ۱۷۰۰ میلیارد تومان پرداخت کرده است که نسبت به پایان شهریور ماه سال گذشته ۱۱۴ درصد رشد داشته است.

بت شکن همچنین میزان تسهیلات پرداخت شده به متقاضیان را طی شش ماهه اول سال جاری در بخش جعاله تعمیر مسکن۶۴هزار فقره به مبلغ ۶هزار میلیارد ریال عنوان کرد افزود: نسبت به دوره مشابه سال گذشته از نظر تعداد ۶۵ درصد و از نظر مبلغ ۵۸درصد رشد را نشان می دهد.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین به ارائه گزارشی از فعالیت بانک مسکن در بخش مسکن مهر پرداخت و گفت: تا پایان شهریور سال جاری در بخش مسکن مهر بانک مسکن بالغ بر ۲میلیون و ۳۰۰هزار قرارداد به مبلغ ۴۷ هزارو ۳ میلیارد تومان منعقد کرده و حدودیک میلیون و ۲۳۲ هزار واحد مسکونی به مبلغ ۲۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان فروش اقساطی کرده است.

بت شکن یادآور شد:بانک مسکن همزمان با اعطای این تسهیلات، با واگذاری سهم الشرکه ناشی از مشارکت مدنی و فروش اقساطی بالغ بر ۲۱۷ هزار قرارداد تسهیلات به مبلغ ۵۳۰۰ میلیارد تومان از رشد ۳۰درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال ۱۳۹۲ برخوردار شد.

وی همچنین با ارائه گزارشی از فعالیت های بانک مسکن در بخش بانکداری الکترونیک پرداخت و گفت: در این حوزه در شش ماهه سال گذشته ۸۴ درصد ازخدمات بانک به صورت غیرحضوری به مشتریان ارائه می شد که این میزان در شش ماهه ابتدای سال جاری به ۹۱درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل بانک مسکن یادآور شد:تعداد تراکنش های بانک در پایان شهریور ماه سال جاری با ۶۸ درصد رشد نسبت به پایان شهریور ماه سال گذشته به ۱۷۵ میلیون تراکنش شتابی و غیر شتابی رسیده است.

 

ایسنا

    نظرات