رییس جمهور به صورت ویژه در موضوع مسکن مهر وارد شود

رییس جمهور به صورت ویژه در موضوع مسکن مهر وارد شود

http://www.bananews.ir/نماینده مردم دزفول در مجلس با اشاره به مشکلات به وجود آمده در مورد مسکن مهر گفت: تقاضا می‌شود رئیس جمهور به صورت ویژه نسبت به این مسئله ورود کند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،عباس پاپی‌زاده در تذکری شفاهی با اشاره به مشکلات مسکن مهر گفت: حدود یک سال است که متقاضیان در بلاتکلیفی به سر می برند و بانک ها از تسهیلات مناسب خودداری می‌کنند.

وی همچنین افزود: بعضی از پیمانکاران به دلیل بالارفتن هزینه ها از ادامه کار خودداری می‌کنند و در واقع مدیریت مسکن مهر به نوعی رها شده است و شاهد هستیم اقشار آسیب پذیر که این موضوع برای آنها درنظر گرفته شده دچار آسیب جدی تری شده اند.

نماینده مردم دزفول در مجلس همچنین خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی متقاضیان آزمون استانداری، تعیین تکلیف معلمان شرکتی و پیش دبستانی و باقیمانده آزمون نفت شد و گفت: متاسفانه جوانان ما در این حوزه‌ها همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

پاپی‌زاده ادامه داد: در دو سال گذشته علیرغم وجود همه مشکلات تحریمی و اقتصادی که با ان مواجه بودیم پروژه کارخانه فولاد دزفول را با سرعت مناسبی پیش‌بردیم، اما موضوع تامین برق کارخانه از موضوعات جدی است که وزیر نیرو باید در این زمینه دستور لازم را صادر کند.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه دزفول تنها شهرستانی است که نسبت به صدور اسناد دائمی مالکیت اراضی کشاورزی مستثنی شده است گفت: از وزیر جهاد کشاورزی در خواست می‌شود نسبت به حل مشکل و تعیین تکلیف وضعیت کشاورزان اقدام کند.

 

ایسنا

    نظرات