عضویت لوییجی کولانی نابغه طراحی صنعتی در دانشگاه پارس

عضویت لوییجی کولانی نابغه طراحی صنعتی در دانشگاه پارس

http://www.bananews.ir/بنانیوز- در ملاقات لوییجی کولانی با پروفسور محمود گلابچی در تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۳۹۳ ( ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴) وی با افتخار عضویت در دانشگاه پارس را پذیرفته و آمادگی خویش را برای همکاری مستمر با دانشگاه پارس در قالب تدریس، برگزاری سمینارها و کارگاه های تخصصی اعلام نمود.

 

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،در این ملاقات مقرر شد مرکز طراحی دانشگاه پارس با عنوان Pars-Colani Design Center با حضور پروفسور کولانی در دانشگاه پارس تشکیل شود و فعالیت های گسترده طراحی بویژه با رویکرد طراحی مبتنی بر الهام از طبیعت (Bio Design) با نگاه به آینده انجام شود. وی ضمن عضویت در هیئت تحریریه مجله علمی دانشگاه پارس همکاری با این دانشگاه را به عنوان یک افتخار در کارنامه فعالیت های بین المللی گسترده خود توصیف نمود.

در این ملاقات مقرر شد جایزه بین المللی Pars-Colani Award در زمینه Bio Design هر سال توسط دانشگاه پارس با مشارکت پروفسور کولانی به برترین طراحی های جهان در زمینه طراحی مبتنی بر الهام از طبیعت اعطا گردد.

در این ملاقات نشان دانشگاه پارس که نماد عضویت ایشان در دانشگاه پارس می باشد توسط پروفسور محمود گلابچی به ایشان اهدا گردید.

{jathumbnail off}

 

http://www.bananews.ir/

    نظرات