برگزاری نخستین همایش ملی مهندسی سازه ایران

برگزاری نخستین همایش ملی مهندسی سازه ایران

http://www.bananews.ir/نخستین همایش ملی مهندسی سازه ایران همراه با معرفی سازه برتر کشور، دی ماه سال‌جاری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irانجمن مهندسی سازه ایران در راستای توسعه و تبادل نظر علمی و ارائه آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی دانش مهندسی سازه و علوم وابسته در نظر دارد تا‌ اولین همایش ملی مهندسی سازه ایران را همراه با معرفی سازه برتر کشور از حیث طراحی و اجرا با حضور مسئولان عالی رتبه کشور، اساتید و مهندسان در تاریخ چهارم و پنجم‌ دی ماه ۱۳۹۳ در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار کند.

 

طراحی و اجرای ساختمان‌‌های فولادی و بتنی، طراحی و اجرای سازه‌های ویژه، مقاوم‌سازی سازه‌ها در برابر زلزله و سازه‌های بلند، برخی از محور‌های نخستین همایش مهندسی سازه ایران است.

همچنین پدافند غیرعامل در سازه‌ها، صنعتی‌سازی و فناوری‌‌های نوین، روش‌های نوین ساخت، نقش مصالح با دوام و مقاوم در سازه‌، مهندسی سازه و شهرسازی، مهندسی سازه و معماری، اسیب‌پذیری سازه‌ها و سبک‌سازی و سیستم‌های سازه‌ای متعارف، برخی دیگر از محور‌های این همایش است.

معیار‌های انتخاب سازه برتر، نوآوری و خلاقیت در طراحی سازه، نوآوری و خلاقیت در اجرای سازه و نواوری و خلاقیت در مدیریت پروژه است؛ به سازه های برتر ضمن اهدای جوایز گواهی لازم هم اعطا خواهد شد.

 

مهر

    نظرات