قیمت آپارتمان‌های ۱۵۰ متری در تهران

قیمت آپارتمان‌های ۱۵۰ متری در تهران

http://www.bananews.ir/با وجود اینکه رکود در بازار مسکن ادامه دارد، میانگین قیمت آپارتمان‌ها با متراژهای بزرگ هم‌چنان بالاست و مالکان این واحدها حاضر به فروش واحدهای خود با قیمت‌های پایین تر نیستند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irکاهش میزان قدرت خرید مردم در طول سال‌های اخیر و نوسانات قیمتی که در بازار مسکن پیش آمده، نهایتا منجر به افزایش تقاضا برای واحدهایی با متراژ کوچکتر شده است.

 

به عقیده بنگاه‌داران در حال حاضر میزان خرید و فروش واحدهای کوچک از رونق بیشتری نسبت به واحدهای بزرگ‌تر برخوردار است، تا جایی که برخی مشاوران املاک معتقدند خرید و فروش واحدهای کوچک همیشه متقاضی خود را دارد اما مشتری واحدهای بزرگ با نوسانات قیمتی و شرایط ناشی از تحولات اقتصادی و تاثیر آن در بازار مسکن، روند صعودی و نزولی را طی می‌کند.

همچنین به عقیده گروهی از بنگاه‌داران انواع ساخت در واحدهای با متراژ بالاتر در بعضی مناطق مهم‌تر است. بدین معنی که در هر منطقه‌ای طراحی داخلی ساختمان، نحوه ساخت و در نظر گرفتن امکانات زیربنایی آن می‌تواند مهم‌تر از داشتن امکاناتی از قبیل استخر،سونا و... باشد.

در این میان قیمت آپارتمان‌های ۱۵۰ متری زیر ۱۰ سال ساخت در مناطق مختلف پایتخت مورد بررسی قرار گرفته که بدین شرح است:

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در میدان هروی همراه با پارکینگ و انباری به قیمت متری پنج میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در بلوار اندرزگو همراه با پارکینگ و انباری به قیمت متری هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری در منطقه شهرک غرب سه خوابه همراه با پارکینگ و انباری و آسانسور به قیمت متری هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰متری واقع در یوسف آباد سه خوابه متری هشت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در کارگر شمالی سه خوابه همراه با پارکینگ و انباری متری شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در مرزداران سه خوابه همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور متری شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در ملاصدرا سه خوابه با امکانات کامل، متری هفت میلیون تومان به فروش می رسد.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در پیروزی سه خوابه با پارکینگ، انباری و‌ آسانسور متری پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در خیابان فاطمی تک واحدی همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور متری شش میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

یک واحد آپارتمان ۱۵۰ متری واقع در خیابان فردوس شرقی همراه با پارکینگ ، انباری و‌ آسانسور متری شش میلیون تومان به فروش می رسد.

 {jathumbnail off}

http://www.bananews.ir/

ایسنا

    نظرات