نرخ اجاره بهای آپارتمان‌های ۲۰۰ متری در تهران

نرخ اجاره بهای آپارتمان‌های ۲۰۰ متری در تهران

http://www.bananews.ir/میزان عرضه و تقاضا دربازار اجاره در حالی نسبت به میزان خرید و فروش در بازار مسکن از تعادل بیشتری برخوردار است که میانگین اجاره بهای ماهانه واحد های ۲۰۰ متری در تهران حدود پنج میلیون تومان است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irدر حالی بازار اجاره تا حدودی نسبت به خرید و فروش ار رونق بیشتری برخوردار است که مالکان ترجیح می‌دهند به جای آن‌که واحد های خود را با قیمت پایین تری بفروشند، اجاره دهند.

در حال حاضر با توجه به رکود در بازار مسکن و کاهش میزان خرید و فروش در این حوزه به گفته بنگاه‌داران بازار اجاره نسبتا از رونق بیشتری نسبت به خرید و فروش برخوردار است که این روند برای واحدهای بزرگتر بیشتر به چشم می خورد.

به گفته کارشناسان این حوزه، روند رکودی در بازار مسکن تا سال های آتی ادامه خواهد داشت و با توجه به اینکه میزان اجاره واحدهای مسکونی هر سال با افزایش قیمت رو به رو است، اجاره نشین‌ها باید با این روند صعودی به فکر تامین سقف مناسبی برای خود باشند.

قیمت اجاره بهای واحدهای ۲۰۰ متری با عمر زیر ۱۰ سال ساخت در نقاط مختلف تهران به شرح زیر است:

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در خیابان دروس سه خوابه همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور به قیمت ۳۰۰ میلیون تومان رهن کامل در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن با در نظر گرفتن ۳۰ هزار تومان برای هر یک میلیون تومان ودیعه در بازار مسکن، حدود ۹ میلیون تومان است.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در خیابان سهرودی شمالی تک واحدی، سه خوابه، همراه با پارکینگ، آسانسور و انباری به قیمت ۲۳۰ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در نیاوران، سه خوابه، طبقه چهاردهم همراه با استخر، سونا، جکوزی و ... به قیمت ۲۵۰ میلیون تومان رهن کامل در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در اشرفی اصفهانی (باهنر) همراه با پارکینگ، انباری، آسانسور به قیمت ۱۵۵ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن چهار میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری در واقع آجودانیه، سه خوابه مستر همراه با استخر، سونا و پارکینگ به قیمت ۲۷۰ میلیون تومان رهن کامل در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن هشت میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در خیابان جردن، سه خوابه، تک واحدی همراه با امکانات کامل به قیمت ۳۰۰ میلیون پول پیش و سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۲۱۰ متری واقع در خیابان ونک (شیراز شمالی) سه خوابه، همراه با امکانات کامل به قیمت ۲۲۷ میلیون تومان رهن کامل در نظر گرفته شده که معادل پرداختی آن شش میلیون و ۸۱۰ هزار تومان است.

 

ایسنا

    نظرات