زمان آورده متقاضیان مسکن مهر به زودی اعلام می‌شود

زمان آورده متقاضیان مسکن مهر به زودی اعلام می‌شود

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: زمان پرداخت‌ آورده به زودی اعلام می‌شود و در صورتی که متقاضیان آورده خود را دیر پرداخت نمایند، جزو کسانی می‌شوند که واحدهای خود را در آخرین مرحله تحویل می‌گیرند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irمحسن نرمیان با بیان اینکه در مسکن مهر تمامی قراردادها علی الحساب بوده است، افزود: قیمت نهایی مسکن مهر بعد از اتمام پروژه های مسکن مهر مشخص می شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ افزایش قیمت مسکن مهری نداشته ایم، افزود: باید مراقب باشیم که این اعتبارات و آورده متقاضایان به صورت بهینه و مناسب با هزینه ها صرف شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سعی خواهیم کرد در این آورده هیچ هزینه اضافه ای نداشته باشیم و تلاش خواهیم کرد از محل منابع دولتی تمامی امکانات زیربنایی وروبنایی را تکمیل کنیم.

نریمان در خصوص مهلت پرداخت آورده گفت: زمان پرداخت‌ آورده به زودی اعلام می شود و در صورتی که متقاضیان آورده خود را دیر پرداخت نمایند جزو کسانی می شوند که واحدهای خود را در آخرین مرحله تحویل می گیرند.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: متقاضیانی که در یک برنامه زمان بندی مشخص آورده های خود را پرداخت کرده اند در اولویت تحویل واحدها قرار می‌گیرند.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات