همایش دومین دوره مسابقه دانشجوی معمار برتر سال ۹۳ برگزار می شود

همایش دومین دوره مسابقه دانشجوی معمار برتر سال ۹۳ برگزار می شود

http://www.bananews.ir/مرکز معماری ایران با همکاری سازمان نظام مهندسی استان تهران، همایش تجلیل از برگزیدگان دومین دوره مسابقه دانشجوی معمار برتر سال ۹۳ را نهم بهمن ماه سال جاری در محل تالار همایش های فرهنگ و هنر برگزار می کند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irاولین دوره این مسابقه در سال ۱۳۹۲ با موضوع ساماندهی بام برگزار گردید و با استقبال خوب دانشجویان معماری سراسر کشور روبه رو شد. برهمین اساس، مرکز معماری ایران اقدام به برگزاری سالانه مسابقه دانشجوی معماری کرده است. شهریور ماه امسال پس از رونمایی از موضوع مسابقه، شورای راهبردی در جلسه ای ضوابط و مقررات مسابقه را در مهرماه تشریح نمودند. در برنامه زمانی اعلامی ازسوی مرکز معماری ایران، شرکت کنندگان از ۱۷ آبان ماه ۹۳ در سایت مرکز معماری ایران اقدام به ثبت نام و مشاهده ضوابط نمودند و در ادامه آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند.

 

شورای راهبردی و هیات داوران در خصوص همایش این مسابقه بیانیه ای صادر کردند که در آن نوشته شده است: «پیرو دریافت آثار مسابقه دانشجو معمار برتر سال ۹۳ تا پایان روز دهم دی ماه سال جاری و پس از آن برگزاری جلسه هیات داوران جهت داوری آثار در روز ۲۷ دی ماه، مراسم تقدیر از رتبه های برتر و اهدای جوایز به همراه نمایشگاه آثار برگزیدگان مسابقه در تاریخ ۹ بهمن ماه در محل تالار همایش های فرهنگ و هنر برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، شرکت در سمینار و بازدید از نمایشگاه آثار برای دانشجویان بصورت رایگان می باشد و علاقه مندان می توانند جهت رزرو به سایت مرکز معماری ایران به آدرس www.iacenter.ir مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن های ۸۸۷۳۱۴۴۴ و ۳۶۴۴ ۸۸۷۳ تماس حاصل نمایند.

    نظرات