متقضیان مسکن مهر واحدهای مسکونی ناقص را ازمجریان تحویل نگیرند

متقضیان مسکن مهر واحدهای مسکونی ناقص را ازمجریان تحویل نگیرند

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: انتظار این است که متقضیان مسکن مهر واحدهای مسکونی و طرح های ناقص را از مجریان تحویل نگیرند و این موضوع را به مسوولان ذیربط گزارش کنند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir« احمد اصغری مهرآبادی»در جلسه شورای تامین مسکن مازندران در بابلسر افزود :هم اکنون ۱۱۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور دارای مشکل است که باید برای رفع آن چاره اندیشی شود.

وی ادامه داد : برای رفع مشکلات این واحدهای مسکونی قراردادهایی منعقد شده و تا پایان سال وضعیتشان تعیین تکلیف خواهد شد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر همچنین گفت که ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر هم به علت نداشتن تاسیسات ، آب ، برق و گاز تاکنون مورد بهره برداری قرار نگرفته است.

وی رفع مشکلات مسکن مهر را از اولویت های دولت برشمرد و تاکید کرد : با توجه به وضعیت بودجه دولت ، همه باید برای رفع این نواقص و ساخت مسکن مهر کمک کنند در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهیم شد.

اصغری مهرآبادی به پیگیری های صورت گرفته برای افزایش دوره بازپرداخت وام مسکن مهر اشاره کرد و افزود : دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر از ۱۵ سال به ۲۰ سال افزایش یافته است.

وی همچنین از مازندران به عنوان یکی از استان های موفق در احداث و تحویل مسکن مهر یاد کرد.

بیش از ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در ۱۶ شهر مازندران امروز همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

 

ایرنا

    نظرات