توافق با بانک مسکن برای سرعت بخشیدن به ساخت مسکن مهر در پردیس

توافق با بانک مسکن برای سرعت بخشیدن به ساخت مسکن مهر در پردیس

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از توافق با بانک مسکن برای سرعت بخشیدن به اجرای طرح مسکن مهر در پردیس خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irحسن ولی‌پور پیش از ظهر امروز در بازدید از طرح‌های مسکن مهر در شهر جدید پردیس اظهار داشت: با روش‌های نوین و با مدیریت تأمین مالی، در مراحل اداری توافق با بانک مسکن هستیم تا مبلغ یک هزار میلیارد تومان را با استفاده از زمین‌های شرکت عمران شهر جدید پردیس از بانک مسکن دریافت کنیم.

وی تصریح کرد: باید با این اعتبار بتوانیم از این محل برای ساخت زیربناها و روبناهای مسکن مهر شهر جدید پردیس اقدام کنیم که این مبلغ در فاز اول توافق است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: هزار میلیارد تومان دیگر نیز در فاز دوم پرداخت خواهد شد و این پرداخت با پشتوانه املاک و دارایی‌های شرکت عمران شهر جدید پردیس توسط بانک مسکن به صورت ماهانه در اختیار قرار می‌گیرد.

ولی‌پور ادامه داد: در صورت گرفتن مجوزهای لازم در این خصوص و همکاری با بانک مسکن جهش خوبی در پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید پردیس شاهد خواهیم بود.

وی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد بخش عمده مسکن مهر را تا پایان سال جاری تحویل متقاضیان دهیم؛ اما اتمام ساخت باقی‌مانده واحدها به سال بعد کشیده خواهد شد.

 

فارس

    نظرات