پلیس ساحل باید ناظر بر ساخت و سازها باشد

پلیس ساحل باید ناظر بر ساخت و سازها باشد

http://www.bananews.ir/استاندار سیستان و بلوچستان در سومین جلسه مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی گفت: چابهار در آستانه جهش و حرکت به سمت گرفتن نقش ملی و منطقه‌ای است و مدیرن باید از هرگونه تکروی و برخورد قهرآمیز با سرمایه‌گذاران خودداری کنند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irعلی اوسط هاشمی افزود: در جلسات آتی مدیران خود را از حالت گزارش‌دهی به سمت برنامه محوری سوق دهند و از طرفی مشارکت دستگاه‌ها برای ایجاد یک پنجره واحد باید تقویت شود تا از این پراکندگی در سطح منطقه جلوگیری شود.

هاشمی تصریح‌کرد: کلیه دستگاه‌ها باید توسعه سواحل مکران را جدی بگیرند و ما اجازه فعالیت به ساخت و ساز غیرمجاز را در منطقه نمی‌دهیم مگر با نظر مهندس مشاور و پلیس ساحل ساخت و سازها انجام شود.

وی اظهارکرد: متأسفانه ارزیابی بنده در برخورد با سرمایه‌گذاران مطلوب نیست و مدیران در جذب و حمایت عملی از سرمایه‌گذاران را باید جدی بگیرند.

این مسئول یادآور شد: ما مسئول صیانت از نقش‌آفرینی هر سرمایه‌گذار هستیم و در توسعه سواحل باید یک نگاه تفریحی و توریستی داشته باشیم.

وی ادامه‌اداد : هیچ فرد یا سازمانی حق ندارد به صورت تک‌روی در ساماندهی سواحل مکران اعلام نظر و اقدامی داشته باشد و باید تمامی اقدامات بر اساس تصمیمات شورا با شد و هرگونه اقدام خارج از تصمیمات این شورا مطلقاً فاقد ارزش کاربری و عملیاتی است.

هاشمی یادآور شد کلیه طرح‌هایی که در منطقه سواحل مکران به افراد سرمایه‌گذار واگذار شده و مدت بهره‌برداری آن از یکسال گذشته و هیچ‌گونه اقدامی در آن صورت نگرفته ابطال می‌شود و طی نامه‌ای به افراد یا سازمان مربوطه اعلام می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات