آخرین مهلت مشخص شدن قیمت‌ نهایی مسکن مهر پرند

آخرین مهلت مشخص شدن قیمت‌ نهایی مسکن مهر پرند

http://www.bananews.ir/معین ویژه مسکن مهر پرند از آخرین مهلت برای تعیین قیمت واحدهای مسکن مهر این شهر خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irمیرمحمد غراوی درباره زمان دقیق اعلام قیمت‌های نهایی واحدهای مسکن مهر پرند اظهار کرد: بر اساس مهلتی که مجمع شرکت عمران شهرهای جدید به شهر جدید پرند داده، این شرکت مهلت دارد تا پایان اردیبهشت‌ جاری قیمت‌ها را نهایی کند.

وی با بیان اینکه برخی از سایت‌های مسکن مهر از نظر توپوگرافی وضعیت خاصی دارند و هزینه‌های مترتب بر آماده‌سازی آنها بیشتر از جاهای دیگر است، گفت: مقرر شد این قیمت‌ها را فاز به فاز همراه با دستورالعمل مابه‌تفاوت و قیمت ساخت جمع زده شود و در واقع قیمت نهایی را علاوه بر ساخت با محاسبه میزان هزینه آماده‌سازی، آب، برق و فاضلاب اعلام کنند.

معین ویژه مسکن مهر پرند به برخی از فازهای مسکن مهر در پرند که مشکل بعد مسافت دارند اشاره کرد و به پایگاه خبری وزارت شهرسازی گفت: در برخی از فازها به علت دورتر بودن مسیر هزینه‌های بیشتری برای انتقال آب و برق و فاضلاب نیاز است که فعلا در حال بررسی فاز به فاز این قراردادها هستیم تا قیمت‌ها نهایی شود. به قیمت ساخت مسکن مهر به ازای هر مترمربع ۳۰۰ یا ۳۳۰ هزار تومان و بر اساس دستورالعمل شماره سه هم مبالغی با احتساب تورم اضافه شده که همه این موارد در کنار هم لحاظ شده و قیمت نهایی واحدها بر اساس این رقم‌ها مشخص می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات