وزیر راه در مجلس در مورد مسکن مهر توضیح می‌دهد

وزیر راه در مجلس در مورد مسکن مهر توضیح می‌دهد

http://www.bananews.ir/سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به حضور وزیر راه در جلسه شورای مرکزی این فراکسیون گفت که مقرر شد آخوندی در جلسه علنی و یا غیر علنی در مورد راهکارهای برون رفت مسکن مهر از وضعیت فعلی توضیحاتی ارائه کند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irصفر نعیمی رز اظهار کرد: جلسه شورای مرکز فراکسیون اصلوگرایان رهروان ولایت صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.

به گفته‌ی وی، آخوندی در این جلسه توضیحاتی در خصوص حوزه ماموریتی وزارتخانه‌اش از جمله ریلی، هوانوردی و مسکن ارائه کرد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت:‌ طبق توضیحات آخوندی دولت از سرمایه‌گذاری در حوزه ناوگان اعم از ریلی و زمینی و هوایی به دلیلی خصوصی سازی این حوزه منع شده است.

از طرف دیگر بخش خصوصی آنچنان که باید و شاید به این حوزه برای سرمایه گذاری ورود نکرده است.

نعیمی رز گفت: در این جلسه به این موضوع اشاره شد که ده کریدور در نظر گرفته شده است که امیدوارند بتوانند اقدامات جدی در خصوص عملیاتی کردن این کریدورها صورت گیرد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات موجود در حوزه مسکن مهر اظهار کرد: با توجه به کمبود وقت تنها توضیحاتی در حوزه مشکلات مسکن مهر ارائه شد؛ به همین دلیل مقرر کردیم که وزیر راه در جلسه غیر علنی و یا علنی مجلس حضور پیدا کنند و در مورد مشکلات و راهکارهای برون رفت در حوزه‌ی مسکن مهر توضیحاتی را ارائه کنند.

 

ایسنا

    نظرات