نرخ اجاره‌بهای آپارتمان‌های ۴۵ متری + جدول

نرخ اجاره‌بهای آپارتمان‌های ۴۵ متری + جدول

http://www.bananews.ir/درحالی که در ماه‌های آینده تقاضا در بازار اجاره افزایش می‌یابد نرخ واحد‌های ۴۵ متری در شهر تهران حدود ۹۹۰ هزار تومان است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irبا شروع سال جدید رفتن به سمت ماه هایی که از آن به عنوان ماه طلایی اجاره یاد می شود ، انتظار تحرک بیشتر در زمینه اجاره بازار مسکن دور از ذهن نیست.

با توجه به ثبات در بازار مسکن و کمبود تحرک در این حوزه لزوم ثبات قیمت ها در بازار اجاره می تواند به مستاجران کمک کند تا با خیال آسوده تر وارد این بازار شوند.

به عقیده کارشناسان این حوزه در حال حاضر با توجه به پایین بودن قدرت خرید مردم و بالا بودن نرخ اجاره بها تلاش مسئولین در این حوزه برای ثبات قیمت اجاره در کشور امری ضروری است و تا زمانی که قدرت خرید مردم افزایش یابد و سرمایه داران با اعتماد وارد این بخش شوند ، روند فعلی در این بازار ادامه دار خواهد بود.

قیمت اجاره بهای واحدهای ۴۵ متری در نقاط مختلف شهر تهران به شرح زیر است :

یک واحد ۴۵ متری واقع در خیابان سی متری جی ،تک واحدی همراه با آسانسور به قیمت ۲ میلیون پول پیش و ۶۲۰ هزارتومان اجاره در نظر گرفته شده ، که معادل پرداختی ماهانه آن با در نظر گرفتن ۳۰ هزار تومان برای هر یک میلیون تومان ودیعه در بازار مسکن، حدود ۶۸۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۴۵ متری واقع در خیابان هفت تیر همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۱۰ میلیون تومان پول پیش و۸۰۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده ، که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون ۱۰۰ هزارتومان است.

یک واحد آپارتمان ۴۵ متری واقع در خیابان دیباجی جنوبی همراه با پارکینگ و آسانسور به قیمت ۱۲ میلیون تومان پول پیش و یک میلیون تومان اجاره داده می شود که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون ۳۶۰ هزار تومان است.

یک واحد ۴۵ متری واقع در میدان شهدا به قیمت ۳۷ میلیون تومان رهن کامل داده می شود که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون ۱۱۰ هزار تومان است.

یک واحد ۴۵ متری واقع درمنطقه پیروزی ، خیابان نبرد همراه با آسانسور و انباری به قیمت ۲۰ میلیون تومان پول پیش و ۳۰۰ هزارتومان اجاره داده می شود که معادل پرداختی ماهانه آن ۹۰۰ هزار تومان است.

یک واحد ۴۲ متری واقع در منطقه شهران همراه با پارکینگ ،آسانسور و انباری به قیمت ۲۰ میلیون تومان پول پیش و ۵۰۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و۱۰۰ هزار تومان است.

همچنین یک واحد ۴۵ متری واقع در خیابان قزوین همراه با انباری به قیمت ۲۲ میلیون تومان رهن کامل داده می شود که معادل پرداختی ماهانه آن ۶۶۰ هزار تومان است.

{jathumbnail off} 

http://www.bananews.ir/

 

ایسنا

    نظرات