نرخ اجاره‌ پرتقاضاترین آپارتمان‌های تهران

نرخ اجاره‌ پرتقاضاترین آپارتمان‌های تهران

http://www.bananews.ir/درحالی که در ماه‌های آینده تقاضا در بازار اجاره افزایش می‌یابد، میانگین نرخ اجاره بهای واحد‌های ۶۵ متری در شهر تهران حدود دو میلیون تومان است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irبا توجه به افزایش قیمت خانه و بهای اجاره‌ها در طول سال های اخیر، تقاضا برای واحد های کوچک افزایش چشمگیری داشته است. تا جایی که در پی بالا رفتن قیمت خانه،کاهش قدرت خرید مردم و افزایش سالانه میزان اجاره‌بها روز به روز به تقاضای واحدهای کوچکتر افزوده شده است.

طبق گفته مشاوران املاک، با وارد شدن به فصل جابه جایی تقاضا برای اجاره این واحدها افزایش چشمگیری می‌یابد، به گونه‌ای که بیشترین میزان معاملات در املاک مربوط به جابه‌جایی و اجاره این واحدهاست.

بر همین اساس بازار مسکن در بخش اجاره مورد ارزیابی قرار گرفته و با توجه به اینکه قدرت بیشتری برای اجاره واحدهای کوچک وجود دارد قیمت این واحدها در نقاط مختلف شهرتهران بررسی شده وقیمت آن ها به شرح زیر است:

یک واحد آپارتمان ۶۵ متری واقع در خیابان گلبرگ همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۴۷ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن با در نظر گرفتن ۳۰ هزار تومان برای هر یک میلیون تومان ودیعه در بازار مسکن، یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۶۵ متری واقع در بلوار فردوس غرب، خیابان سازمان برنامه به قیمت ۵۰ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۶۵ متری واقع در خیابان ولیعصر روبه‌روی پارک ملت به قیمت ۲۰ میلیون پول پیش و دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۶۵ متری واقع در خیابان تهران پارس، فلکه سوم، یک خوابه، همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۲۵ میلیون تومان پول پیش و یک میلیون تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۶۵ متری واقع در خیابان آفریقا، همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان، رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۶۲ متری واقع در خیابان مجیدیه شمالی، همراه با پارکینگ و انباری و آسانسور به قیمت ۵۵ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.

یک واحد آپارتمان ۶۵ متری واقع در خیابان کتابی، جلفا، دوخوابه همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۱۸ میلیون تومان پول پیش و یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه آن دو میلیون و ۱۴۰ هزار تومان است.

همچنین یک واحد آپارتمان ۶۲ متری واقع در خیابان استخر، خدابنده، یک خوابه همراه با پارکینگ به قیمت ۳۰ میلیون تومان پول پیش و ۶۵۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه آن یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

 

ایسنا

    نظرات