نماینده همدان: دولت اتمام پروژه مسکن مهر را به نام خود رقم بزند

نماینده همدان: دولت اتمام پروژه مسکن مهر را به نام خود رقم بزند

http://www.bananews.ir/نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم اتمام پروژه عظیم مسکن مهر را به نام خود رقم بزند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،  دکتر ابراهیم کارخانه‎ای در کارگروه امورزیربنایی و تامین مسکن شهرستان همدان که با حضور قائم مقام وزیر مسکن برگزار شد، پروژه مسکن مهر را بزرگ‌ترین پروژه دولت نهم و دهم دانست و افزود: این پروژه با روحیه جهادی در دولت نهم و دهم پیگیری و آغاز شد و الان نیز با مدیریت جهادی دولت یازدهم پیش می‌رود.

وی تصریح کرد: امروز امیدواریم دولت یازدهم اتمام این پروژه عظیم و ماندگار را به نام خود رقم بزند و شاهد جشن پایان پروژه مسکن مهر در کشور باشیم.

کارخانه‌ای با بیان این که مشکلات آب، برق، انشعابات و مساجد از جمله مشکلات عمده مسکن‌های مهر است، افزود: باید یک موافقت‌نامه جامع و کامل از بالا تهیه شود و دستور دهند تا در استان پیگیر‌های لازم انجام شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس خاطرنشان کرد: دولت قبل و فعلی همه دنبال این پروژه هستند درحالی‌که در سال ۸۰۰ هزار ازدواج انجام می‌شود و ما هم‌چنان به مسکن نیاز داریم و انتظار داریم دولت یازدهم برنامه‌ریزی قوی در زمینه مسکن انجام دهد.

 

ایسنا

    نظرات