بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر استان گیلان

بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر استان گیلان

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در سفر امروز چهارشنبه به استان گیلان از سایت مسکن مهر شهرستان‌های فومن، تالش، آستانه اشرفیه، لنگرود و رشت بازدید کرد و از نزدیک مشکلات موجود در این حوزه را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، احمد اصغری مهرآبادی در سفر امروز خود به استان گیلان از سایت مسکن مهر شهرستان‌های فومن، تالش، آستانه اشرفیه، لنگرود و رشت بازدید کرد.

شهرستان تالش در کل دارای یک هزار و ۱۹۶ واحد مسکن مهر است که تا کنون ۴۷۶ مورد آن افتتاح شده و ۷۲۰ واحد دیگر آن هنوز به مالکان تحویل داده نشده است.

تعداد واحدهای مسکن مهر لنگرود یکهزار و ۹۳۶ اعلام شده که تا کنون ۸۹۶ واحد آن افتتاح شده، ۴۸۰ واحد آن هم اکنون قابل افتتاح بوده و ۵۶۰ مورد دیگر هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده است.

سایت مسکن مهر آستانه اشرفیه نیز دارای ۲۵۲ واحد است که تا کنون ۲۴ واحد آن افتتاح شده، ۳۰ واحد آماده افتتاح است و ۱۹۸ واحد دیگر همچنان باقی مانده است.

شهر فومن دارای ۵۸۰ واحد مسکن مهر است که تا کنون ۵۰ مورد افتتاح شده و ۵۳۰ مورد باقی مانده همچنان در دست مراحل تکمیل قرار دارد.

رشت به عنوان بیشترین شهر دارای واحدهای مسکن مهر در کل شامل ۱۶ هزار و ۸۹۲ واحد مسکن مهر است که تا کنون پنج هزار و ۴۹۲ واحد آن به بهره برداری رسیده و دو هزار و ۴۴۱ واحد آن نیز قابل افتتاح است. در حال حاضر هشت هزار و ۹۵۹ واحد از سایت این شهر باقی مانده است.

مهرآبادی در این سفر روند اجرای پروژه های واگذاری واحدهای مسکن مهر استان را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و در جریان مشکلات موجود قرار گرفت.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

    نظرات