احداث ساختمان‌های سازگار با محیط زیست در ایران توسط انگلیسی‌ها

احداث ساختمان‌های سازگار با محیط زیست در ایران توسط انگلیسی‌ها

http://www.bananews.ir/یک شرکت انگلیسی از برنامه خود برای احداث ساختمان های سازگار با محیط زیست در ایران خبر داد و گفت: «(ما) قصد داریم ساخت و سازهای سازگار با محیط زیست و با فن آوری بالا را وارد صنعت ساختمان سازی ایران کنیم.»

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،  شرکت انگلیسی اینتگراسپک، به دنبال احداث ساختمان های سازگار با محیط زیست در ایران است.

ویکتور برونو، مدیر شرکت اینتگراسپک که هفته گذشته به همراه هیئت فعالان اقتصادی انگلیسی به تهران سفر کرده بود گفت: «(ما) قصد داریم ساخت و سازهای سازگار با محیط زیست و با فن آوری بالا را وارد صنعت ساختمان سازی ایران کنیم.»

تمرکز اصلی شرکت متبوع برونو روی احداث ساختمان های سازگار با محیط زیست و ارائه آموزش های مرتبط در این زمینه است.

وی افزود، من «به دنبال افرادی در ایران هستم که دنبال راه های متفاوت ساخت و ساز می گردند.»

وی در مورد اهمیت حفظ محیط زیست و حفاظت از منابع گفت: «در نهایت ما باید به این درک برسیم که ما منابع محدودی داریم و اگر همچنان به تولید ادامه دهیم، چیزی از آنها باقی نخواهد ماند.»

وی افزود: «کاری که ما انجام می دهیم، توسعه ساخت و سازهای قابل بازیافت و با کیفیت بالاست... اگر از مصالحی که ما پیشنهاد می کنیم در ساخت و ساز استفاده شود، دیگر نیازی به خنک کردن خانه ندارید زیرا مصالحی که ما استفاده می کنیم دارای درجه حرارت ملایمی هستند، بنابراین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.»

وی افزود، همچنین اگر این ساختمان ها روزی تخریب شود، مصالح آنها را می توان مجددا در ساخت و سازهای بعدی استفاده کرد.

برونو گفت، هدف وی از سفر به تهران یافتن افرادی بوده تا فلسفه تولید ساختمان هایی با میزان تولید حداقلی گازهای گلخانه ای را با آنها در میان بگذارد.

وی افزود، آنچه مهم است اینکه، مواد مورد نیاز برای این تکنولوژی عمدتا در ایران در دسترس است و نیازی به وارد کردن آنها از خارج نیست.

برونو گفت، این تکنولوژی در حال حاضر در ایران در دسترس نیست و وی معتقد است که بازار عظیمی برای شرکت وی در ایران وجود دارد. «اکنون زمانی عالی» برای شروع کار در ایران است.

 

تسنیم

    نظرات