نرخ اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن در بازه ۶۷۰ تا ۶۸۲ هزار ریال

نرخ اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن در بازه ۶۷۰ تا ۶۸۲ هزار ریال

http://www.bananews.ir/۳۰۸ میلیون ورقه بهادار در ۱۳ هزار و ۶۷ نوبت در جریان معاملات امروز فرابورس ایران،مورد معامله قرار گرفت ضمن اینکه هر برگه اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در بازه ۶۷۰ تا ۶۸۲ هزار ریال در نوسان بود و شاخص فرابورس (آیفکس) بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل عدد ۶۹۷ را نشان داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،  در پایان معاملات ۹ آبان ماه ۱۳۹۴، ۳۰۸ میلیون و ۳۱۰ هزار ورقه بهادار خرید و فروش شد و ارزش آن به ۹۲۸ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال رسید.

در روز نخست هفته، ۶ میلیون و ۸۳۰ هزار سهم گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان توسط معامله گران دادوستد شد و بیشترین حجم معاملات سهام را به نام خود ثبت کرد این در حالیست که بیشترین ارزش معاملات امروز به میزان ۱۴ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال مربوط به سهام صنایع نسوز توکا بود.

این گزارش حاکیست، سهام توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و پس از آن صنعت روی زنگان و مینو شرق بیشترین افزایش قیمت را داشتند و در سوی دیگر بازار، سهام شرکت های نیرو سرمایه کوثر مرکزی و بیمه سامان با بیشترین افت قیمت روبرو شدند

علاوه بر این در بازار ابزاهای نوین مالی، بیشترین حجم معاملات صندوق های قابل معامله(ETF)به صندوق سرمایه گذاری گنجینه آینده روشن با خرید و فروش ۳ میلیون سهم اختصاص یافت و بیشترین حجم معاملات در بازار اوراق با درآمد ثابت هم متعلق به معامله ۱۱۰ هزار و ۲۵۰ ورقه اجاره سه ماهه مپنا بود.

گفتنی است، در روز جاری شاهد بازگشایی نماد معاملاتی شرکت نفت ایرانول و شرکت آهن و فولاد ارفع پس از ارائه اطلاعات پیش بینی و نماد معاملاتی شرکت سبحان دارو پس از لغو برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بودیم.

 

ایلنا

    نظرات