واکنش سرامیک‌های مسکن مهر به سرما

واکنش سرامیک‌های مسکن مهر به سرما

http://www.bananews.ir/با کاهش دمای هوا طی چند روز گذشته در پردیس، سرامیک کف اکثر واحدهای مسکن مهر فاز ۳ پردیس از جای خود کنده شده است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، یکی از ساکنان واحدهای مسکن مهر پردیس با اشاره به کنده شدن سرامیک کف واحدهای مسکن مهر فاز ۳ پردیس به دلیل بروز سرما افزود: در پیگیری موضوع از کارکنان معلوم شد این اتفاق برای چندمین بار طی سال‌های اخیر است که روی می‌دهد. یکی از سرپرستان اجرایی برای جلوگیری از این امر گرم نگه داشتن داخل واحدها در زمان سرما یادآور شد. در زمان کاهش دمای هوا به خاطر انبساط و انقباض این مسئله روی می‌دهد که تنها راه جیوگیری از آن گرم نگه داشتن واحد مسکونی است.

وی در عین حال بیان کرد: اما نکته مهم اینجاست که هر چقدر داخل واحد گرم باشد اما طبقه پایینی سرد باشد باز هم سرامیک‌های کف واحدها به سرما واکنش نشان داده و تبله می‌کند.

وی گفت: حال باید از دستگاه‌های نظارتی و مهندسان مشاور شرکت عمران این سئوال پرسیده شود که با وجود دریافت هزینه‌های میلیاردی از مردم در زمان اجرا چرا به این موضوع مهم توجهی نشده است.

وی با بیان این‌که نگرانی زیادی بابت بلند شدن (تبله) سرامیک‌ها به دلیل سرما ندارم، افزود: نگران این موضوع هستم که با وزش یک باد سقف خانه کنده شده و کلا بی سرپناه شوم.

 

تسنیم

    نظرات