تحویل مشروط ۱۰ هزار مسکن مهر پرند تا پایان سال

تحویل مشروط ۱۰ هزار مسکن مهر پرند تا پایان سال

http://www.bananews.ir/سرپرست شرکت عمران پرند با بیان این‌که حدود ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پیشرفت فیزیکی ۹۴ درصدی دارند، گفت: تا پایان سال بیش از ۱۰ هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل می‌شود به شرطی که متقاضیان نسبت به واریز باقیمانده آورده خود اقدام کنند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، سیدعلی طاهری افزود:‌ در حال حاضر حدود ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پیشرفت حدود ۹۴ درصدی دارند که باید خدمات زیربنایی این واحدها تامین شود تا بتوانیم آنها را به متقاضیان تحویل دهیم.

وی با اعلام این‌که شرکت‌های خدمات‌رسان مانند برق و آب و فاضلاب در حال تامین انشعابات واحدهای مذکور هستند، تصریح کرد: باید این کار انجام شود تا شرکت عمران بتواند مباحث مربوط به محوطه‌سازی و آسفالت را اجرا کند.

وی با تاکید بر این‌که تحویل واحدهای مسکن مهر به واریزی متقاضیان مسکن مهر بستگی دارد،‌ بیان کرد: متقاضیان مسکن مهر به شرکت عمران اعتماد داشته و دارند از این رو باید نسبت به واریزی‌ آورده خود را اقدام کنند.

سرپرست شرکت عمران پرند با تاکید بر این‌که فشار ما به سازندگان و پیمانکاران بیشتر است، یادآور شد:‌ تا پایان سال جاری بیش از ۱۰ هزار واحد مسکونی آماده تحویل می‌شود البته به شرطی که متقاضیان آورده خود را تامین کنند تا شرکت عمران بتواند آنرا در راستای تسریع روند ساخت پروژه‌ها در اختیار پیمانکاران قرار دهد.

 

تسنیم

    نظرات