زندان هارون‌الرشید، ظرفیت پنهان گردشگری

زندان هارون‌الرشید، ظرفیت پنهان گردشگری

http://www.bananews.ir/عضو کمیسیون سلامت شورای شهر تهران زندان هارون‌الرشید را ظرفیت پنهان گردشگری عنوان کرد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احمد مسجدجامعی صبح امروز ضمن تسلیت فوت مرحوم اینانلو درخصوص اقدامات انجام شده در منطقه ۱۵ گفت: بهتر است هنگامی که شورایاران گزارشی درخصوص عملکرد منطقه‌شان می‌دهند، به اقداماتی که در سال‌های گذشته انجام شده، توجه کنند.

وی با بیان اینکه دوستان منطقه ۱۵ در سال اول شورا گزارشی درخصوص کارخانه سیمان ارائه کردند، اظهارکرد: مشکلات کارخانه سیمان برهیچ ‌کس پوشیده نیست؛ اما اقدامات موثری نیز در کاهش آلایندگی انجام شده است، به گونه‌ای که اطلاعات آلاینده‌ها به صورت آنلاین در اختیار سازمان‌های زیست‌محیطی قرار می‌گیرد و مسئولان این کارخانه ضمن تغییر در نوع سوخت، فیلترهایی را نیز در نظر گرفته‌اند.

عضو کمیسیون سلامت شورای شهر تهران درخصوص اوراقچی‌های منطقه ۱۵ نیز با بیان اینکه بارها برای حل مساله اوراقچی‌ها با آنها جلسه گذاشته‌ایم، گفت: اینکه چرا هنوز این صنف جابه‌جا نشده است، جای پیگیری دارد.

مسجدجامعی با اشاره به خطرات کارگاه‌هایی که در خاورشهر برای خروج مس از کابل‌ها ایجاد شده است، افزود: در منطقه ۱۵ زندان هارون‌رشید قرار دارد که ظرفیت زیادی برای جذب گردشگر دارد.

وی افزود: زندان هارون‌الرشید یکی از جذابیت‌های پنهان است که می‌تواند ظرفیتی برای کوهپیمایی پایتخت‌نشینان ایجاد کند و پیشنهاد می‌شود بخش خصوصی وارد شود.

    نظرات