جزئیات افتتاح مسکن مهر در شهرهای جدید/افتتاح ۳۵ هزار واحد

جزئیات افتتاح مسکن مهر در شهرهای جدید/افتتاح ۳۵ هزار واحد

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به جزئیات افتتاح واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید، اعلام کرد: امسال ۳۵ هزار و ۴۰۲ واحد مسکن مهر در شهرهای جدید افتتاح می‌‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ محسن نریمان در خصوص جزئیات افتتاح‌های مسکن مهر در دهه فجر امسال، اظهار داشت: امسال ۳۵ هزار و ۴۰۲ واحد مسکن مهر به ارزش بیش از ۱۸ هزار و ۵۶۴ میلیارد ریال در شهرهای جدید به افتتاح می رسد.

وی به ارزش ۳ هزار و ۱۴۹ میلیارد ریالی خدمات زیربنایی و روبنایی در شهرهای جدید اشاره کرد و افزود: در شهر جدید گلبهار تعداد ۳ هزار و ۵۷ واحد به ارزش بیش از یکهزار و ۵۲۸ میلیارد ریال به افتتاح می‌رسد.

وی با بیان اینکه در شهر جدید هشتگرد هم ۴ هزار و ۶۳ واحد به ارزش بیش از ۲ هزار و ۳۱ میلیارد ریال افتتاح می‌شود، گفت: همچنین در این شهر جدید یک باب مدرسه و مجتمع تجاری به ارزش ۳۲ میلیارد ریال به افتتاح می‌رسد.

افتتاح ۸۰۷۲ واحد در شهر جدید پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به افتتاح‌های دهه فجر در شهر جدید پرند، افزود: در این شهر جدید هم ۸ هزار و ۷۲ واحد به ارزش ۴ هزار و ۳۶ میلیارد ریال بهره برداری می‌شود، همچنین یک مسجد جامع به ارزش ۴۳ میلیارد ریال هم افتتاح می شود.

نریمان با اعلام ساخت واحدهای مسکن مهر در شهر جدید اندیشه، اظهار داشت: در این شهر جدید برای دهه فجر ۲ هزار و ۳۲۵ واحد به ارزش بیش از یک هزار و ۱۶۲ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در شهر جدید سهند تعداد ۳ هزار و ۲۵۰ واحد به ارزش یکهزار و ۶۲۵ میلیارد ریال به متقاضیان تحویل داده می‌شود، گفت: در این شهر جدید، ساخت ۳ باب مدرسه ۱۲ کلاسه، مرکز فوریت‌های پزشکی و ۴ کیلومتر آماده سازی و آسفالت فاز ۴ هم انجام شده است که همزمان افتتاح می‌شود.

وی به افتتاح های شهر جدید صدرا اشاره کرد و افزود: در این شهر جدید ۲ هزار و ۷۵۶ واحد به ارزش یکهزار و ۳۷۸ میلیارد ریال به همراه یک باب مدرسه، ۲ باب مسجد و کلانتری و مرکز تجاری به ارزش ۹۸ میلیارد ریال افتتاح می شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به افتتاح واحدهای مسکن مهر در فولادشهر، بهارستان و مجلسی اشاره کرد و افزود: در شهرجدید فولاد شهر ۳ هزار و ۷۵۳ واحد به ارزش بیش از یکهزار و ۸۷۶ میلیارد ریال به همراه دو باب مرکز ورزشی و پایگاه بسیج افتتاح می‌شود.

نریمان با بیان اینکه در شهر جدید بهارستان ۲ هزار و ۶۸۸ واحد مسکن مهر به ارزش یکهزار و ۳۴۴ میلیارد ریال بهره برداری می شود، اظهار داشت: در شهر جدید مجلسی هم ۳۵۱ واحد به ارزش ۱۷۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به افتتاح می‌شود.

افتتاح ۴۵۴۳ واحد مسکن مهر در پردیس

معاون وزیر راه و شهرسازی به افتتاح‌های شهر جدید پردیس اشاره کرد و ادامه داد: در این شهر جدید هم ۴ هزار و ۵۴۳ واحد مسکن مهر به ارزش یکهزار و ۱۳۴ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال به افتتاح می‌رسد، همچنین افتتاح مسجد جامع، ۲ مسجد محله ای در فاز ۱۱ و ۳، ۳ باب مسجد فاز ۱۱ و مدرسته فنی و حرفه ای فاز ۲ مرکز محله شمال ۴ مجتمع تجاری و کلانتری، تونل ارتباطی دسترسی فاز ۱۱ و بزرگراه ۱.۶ کیلومتری، ایستگاه پمپاژ آب فاز ۱۱ و خط انتقال ۴ کیلومتری، مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی تامین آب فاز افتتاح و افتتاح خط انتقال برق فاز ۱۱ به طول ۷ کیلومتر از دیگر افتتاح‌های شهر جدید پردیس است.

وی به افتتاح ۴۴۸ واحد مسکن مهر به ارزش ۲۲۴ میلیارد ریال در شهر جدید مهاجران اشاره کرد و گفت: در شهر شیرین شهر هم ۹۶ واحد به ارزش ۴۸ میلیارد ریال و در شهر رامین یک باب مدرسه به ارزش ۲۵ میلیارد ریال به افتتاح می‌رسد.

 

مهر

    نظرات