بازگشایی آزادراه قزوین - رشت پس از ۴ ساعت

بازگشایی آزادراه قزوین - رشت پس از ۴ ساعت

http://www.bananews.ir/رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی گفت: آزادراه «قزوین - رشت» پس از ۴ ساعت انسداد و با تلاش عوامل راهداری بازگشایی‌شده و تردد در آن جریان دارد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir علیرضا معیری اظهار کرد: آزادراه «قزوین - رشت» که به علت کولاک شدید و کاهش دید افقی مسدود شده بود پس از ۴ ساعت انسداد بازگشایی شد.

وی افزود: این مسیر که به خاطر حفظ ایمنی مسافران در شرایط نامناسب جوی مسدود شده بود، پس از انجام عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی و کاهش شدت کولاک بازگشایی شد.

معیری با تأکید بر اینکه در زمان انسداد این آزادراه، محور قدیم قزوین رشت به‌عنوان مسیر جایگزین زیر بار ترافیک بود، خاطرنشان کرد: عملیات نمک‌پاشی برای جلوگیری از یخ‌زدگی جاده‌ها در سطح راه‌های مواصلاتی استان به‌طور پیوسته توسط عوامل راهداری در حال انجام است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به اینکه هم‌اکنون تمام‌مسیرهای اصلی و شریانی ارتباطی استان باز است، اضافه کرد: تردد در گردنه‌های قسطین لار و بهرام‌آباد تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

این مسئول در پایان یادآور شد: از هم‌میهنان درخواست می‌کنیم با توجه به وضعیت نامناسب جوی حتی‌المقدور سفرهای خود را به زمان دیگری موکول کرده و در هنگام سفر نیز تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیر چرخ همراه خود داشته باشند.

 

ایسنا

    نظرات