استان قم فاقد واحدهای مسکن مهر مازاد است

استان قم فاقد واحدهای مسکن مهر مازاد است

http://www.bananews.ir/مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: تمامی واحدهای مسکن مهر استان به افراد واجد شرایط ثبت نام شده تعلق دارد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir در پی مصوبه هیات دولت در جلسه مورخ ۱۴ بهمن ماه سالجاری مبنی بر واگذاری و فروش مازاد واحدهای مسکن مهر (بدون احراز شرایط اعلامی) محمدرضا فرج مدیر مسکن و ساختمان این اداره کل گفت: قم فاقد واحدهای مسکن مهر مازاد است.

وی در ادامه توضیح داد: از آنجا که در برخی استان‌های کشور تعداد متنابهی واحدهای مسکن مهر مازاد وجود دارد، افراد می‌توانند بدون داشتن شرایطی نظیر فقدان مسکن، تاهل و یا سرپرستی خانواده، سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد نظر، جهت خرید این واحدها اقدام کنند.

فرج ضمن تاکید بر آنکه تمامی واحدهای مسکن مهر قم به افراد واجد شرایطی که از قبل ثبت نام نموده‌اند تعلق دارد افزود: تاکنون طی ده مرحله افتتاحیه تعداد ۴۱۶۰۷ واحد مسکن مهر در قم به افراد واجد شرایط تحویل داده شده و در یازدهمین افتتاحیه که حداکثر تا پایان سال جاری خواهد بود کلید بیش از هزار واحد مسکن مهر دیگر به متقاضیان تقدیم می‌شود.

وی استان قم را از نظر شاخص‌های ساخت مسکن مهر (کمی و کیفی) جزء سه استان برتر کشور عنوان کرد و گفت: همانگونه که در بحث کیفیت ساخت و تسریع در تحویل در زمره سه استان نخست کشور در بحث احداث واحدهای مسکن مهر بوده‌ایم در تکمیل تعهدات استان قم تحویل این واحدها نیز شاخص باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد که سال ۹۵ پرونده مسکن مهر در استان قم بسته و تمامی واحدها تکمیل و به متقاضیان تحویل می‌شود.

فرج در پایان اعلام کرد: بزودی اسامی استان‌هایی که دارای واحدهای مسکن مهر مازاد هستند توسط وزارت راه و شهرسازی به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

    نظرات