وضعیت مسکن مهر دزفول چگونه است؟

وضعیت مسکن مهر دزفول چگونه است؟

http://www.bananews.ir/مدیر راه و شهرسازی دزفول گفت:‌ مسکن مهر این شهرستان هیچ مشکلی از نظر زیر ساخت ندارد و مردم در این واحدها به خوبی در حال زندگی هستند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ منصور نظریان اظهار کرد: ‌تمام ۸ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مهر این شهرستان تکمیل شده و در اختیار مردم قرار گرفته است. همچنین بحث‌های زیر ساخت این واحدها نیز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و مردم از این نظر مشکلی برای زندگی ندارند.

وی افزود:‌ تمام متقاضیان این واحدها در منازل مربوطه مستقر و تمام واحدها از آب، برق و گاز مناسب برخوردار هستند.

نظریان تصریح کرد: واحدهای مسکن مهر در منطقه آزادگان دزفول واقع شده‌اند و به نوعی در درون شهر قرار دارند و مانند مسکن مهر سایر شهرستان‌ها خارج از شهر نیستند. بنابراین مردم بدون هیچ مشکلی در این واحدها مستقر شده‌اند.

وی در خصوص بحث‌های روبنایی عنوان کرد: ‌سایت مسکن مهر دزفول دارای یک مسجد است که مردم از آن استفاده می‌کنند. همچنین یک پاسگاه پلیس نیز در اطراف این واحدها ایجاد شده و امنیت ساکنین را تامین می‌کند.

نظریان خاطرنشان کرد:‌ تنها مشکل امکانات روبنایی این واحدها نبود یک مدرسه است که پروژه آن تکمیل نشده که ساخت این مدرسه نیز بر عهده اداره راه و شهرسازی نیست و مربوط به سازمان نوسازی مدارس است.

 

ایسنا

    نظرات