طرح آینه و شمعدون در متروی تهران برگزار می‌شود

طرح آینه و شمعدون در متروی تهران برگزار می‌شود

http://www.bananews.ir/به بهانه ایام دهه کرامت طرح تهیه جهیزیه برای زوج های جوان با عنوان طرح آینه و شمعدون در ایستگاه های مترو برگزار می شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ بنی حسن معاون فرهنگی و اجتماعی مترو عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های مترو تهران در راستای ترویج فرهنگ انفاق و تسهیل در امر ازدواج آسان، با مشارکت بنیاد ملی خانواده اقدام به تهیه جهیزیه برای زوج های جوان خواهد شد.

وی افزود: در این طرح برای هر یک از نوعروسان جهیزیه کامل به ارزش۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است که با همکاری تولیدکنندگان داخلی، یک بسته جهیزیه کامل شامل ۱۵ قلم ضروری تهیه خواهد شد که با مساعدت کمیته امداد ۷۰درصد این مبلغ تامین شده و تامین ۳۰ درصد مابقی آن وابسته به مشارکت مردمی است. جهت جلب حمایت و مشارکت عموم مردم دو روش آسان در نظر گرفته شده است: با استفاده از تلفن همراه و شماره گیری #۷۶۷* و انتخاب گزینه سوم (آینه و شمعدون)، و یا با ورود به سامانه اطلاع رسانی آینه و شمعدون به آدرس: WWW.AyneShamdoon.ir (با امکان انتخاب استان مورد نظر جهت هدایت حمایت های نقدی به نیازمندان هم جوار)

وی در ادامه افزود: ازجمله برنامه های این طرح اجرای معرفی چهره به چهره و پخش بروشور در ایستگاه های منتخب، پخش کلیپ تولید شده توسط گروه آینه و شمعدون در مانیتورهای واگن قطار ها و اختصاص فضای مناسب در متروی امام خمینی (ره) جهت اجرا گروه زنده و معرفی طرح است.

بر اساس گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو تهران، بنی حسن تاکید کرد: این برنامه از ۱۳ تا ۲۶ مرداد از ساعت ۸ الی ۲۱ در ایستگاه های منتخب (صادقیه، تئاتر شهر، شهرری و تجریش) به مدت دو هفته پذیرای خیرین و مردم شریف تهران است.

 

ایسنا

    نظرات