دومین نشست قنات‌ها و روند جهانی‌شدن در خانه تاریخی دهدشتی اصفهان

دومین نشست قنات‌ها و روند جهانی‌شدن در خانه تاریخی دهدشتی اصفهان

http://www.bananews.ir/دومین نشست علمی- پژوهشی قنات‌ها و روند جهانی شدن با یادی از باقر آیت‌الله‌زاده شیرازی در خانه میراث (خانه تاریخ دهدشتی) برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ دومین نشست علمی- پژوهشی قنات ها و روند جهانی شدن به همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با مروری بر پرونده قنات های ثبت شده در فهرست میراث جهانی در استان اصفهان برگزار می‌شود.

در این نشست علمی- پژوهشی که با یادی از زنده یاد باقر آیت الله زاده شیرازی است فریدون اللهیاری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان سخنرانی خواهد کرد.

گفتنی است نشست دوم علمی= پژوهشی قنات ها و روند جهانی شدن چهارشنبه ۲۷ مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ در اصفهان، خیابان باب الرحمه، کوچه روبروی مسجد باب الرحمه، (خانه میراث) خانه تاریخی دهدشتی برگزار می‌شود و ورود به آن نشست برای علاقمندان آزاد است.

شایان ذکر است زنده یاد باقر آیت الله زاده شیرازی معمار، مرمت گر، استاد دانشگاه، چهره ماندگار عرصه معماری، حفاظت و مرمت بناهای تاریخی ایران و عضو پیوسته فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و بنیانگذار مرمت علمی بناها، محوطه ها و بافت هار تاریخی بود.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

    نظرات