بهره‌برداری از ۸۰۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم

بهره‌برداری از ۸۰۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: با افتتاح‌های هفته دولت امسال، ۸۰۰ هزار واحد مسکن در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احمد اصغری مهرآبادی ششم شهریورماه در سفر به شهرکرد در شورای تامین مسکن چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه وزیر راه و شهرسازی منتقد طرح مسکن مهر است، اظهار کرد: با این وجود پیگیری‌های زیادی در راستای تکمیل طرح انجام شده است.

وی افزود: با وجود مشکلات مالی، تلاش دولت تدبیر و امید بر این است که پروژه مسکن مهر را به اتمام برساند که در این دولت ۷۲۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل و بهره‌برداری شده است.

اصغری مهرآبادی تصریح کرد: با افتتاح‌های هفته دولت افتتاح واحدها به ۸۰۰ هزار واحد در سه سال گذشته می‌رسد.

وی چهارمحال و بختیاری از استان‌های موفق در کشور در زمینه مسکن مهر عنوان کرد و گفت: دوهزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر باقیمانده در استان، در دهه فجر امسال می‌تواند به بهره‌برداری برسد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: با اختصاص یک‌هزار میلیارد تومان به وزارت نیرو برای خدمات زیر بنایی مسکن مهر از قبیل آب، برق و گاز، ۴۰۰ میلیارد تومان از محل ماده ۱۰ و ۱۲، ۱۰۰ میلیارد تومان از واگذاری انشعابات به مردم و ۲۵۰ میلیارد تومان متفرقه (مجموعا یک‌هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان) اعتبار، مشکل عمده مسکن مهر مرتفع خواهد شد.

 

ایسنا

    نظرات