آلودگی و وارونگی هوا در راه است

آلودگی و وارونگی هوا در راه است

http://www.bananews.ir/مدیرکل مدیریت بحران استان البرز گفت: با فرارسیدن شش ماهه دوم سال مسائلی چون وارونگی و آلودگی هوا نیز آغاز می‌شود که امیدواریم در این راستا تدابیر پیشگیرانه در شش ماه نخست سال اندیشیده شده باشد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ «مهدی مهرور» اظهار کرد: یکی از راه‌های کاهش آلودگی هوا بهبود وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی و جلب اعتماد مردم به آن است.

مهرور افزود: به‌عنوان مثال تاکسی‌ها در تابستان کولر خود را روشن نمی‌کنند و شرایط سختی را برای مسافران به وجود می‌آورند، لازم است سازمان تاکسیرانی در این خصوص تدابیری بیندیشد.

وی در ادامه با بیان این‌که ۲۱ بحران استان البرز را تهدید می‌کند، گفت: از این ۲۱ بحران به چهار مورد به‌طور اساسی در استان رسیدگی شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز خشکسالی، سیل و آلودگی هوا را از این موارد برشمرد و افزود: فضای سبز و پدیده ریزگرد به‌طور مستقیم به این سه بحران ارتباط دارد.

مهرور به دستورالعمل سازمان مدیریت بحران کشور برای بهبود کاهش وقوع پدیده ریزگرد در کشور اشاره و اعلام کرد: این موضوع در استان البرز نیز به‌طور جدی دنبال می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: با فرارسیدن شش ماهه دوم سال مسائلی چون وارونگی و آلودگی هوا نیز آغاز می‌شود که امیدواریم در این راستا تدابیر پیشگیرانه در شش ماه نخست سال اندیشیده شده باشد.

 

ایسنا

    نظرات