افتتاح ۳۲۰۰ متر باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین» در آذر ۹۵

افتتاح ۳۲۰۰ متر باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین» در آذر ۹۵

http://www.bananews.ir/استاندار گیلان در سفر به شهرستان رودبار از افتتاح ۳۲۰۰ متر مسیر رفت و برگشت باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین» در آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ دکتر «محمدعلی نجفی» در جریان بازدید از باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین»، اظهار کرد: باقی‌مانده این آزادراه در سه بخش تقسیم شده است .

وی به بهره‌برداری از یک کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت – قزوین در سال گذشته اشاره کرد و افزود: ۳۲۰۰ متر دیگر از این آزادراه که مسیر ورودی به استان در نوروز امسال و ایام پرتردد زیر بار ترافیک رفت به جهت پیوستگی ارتباط آن با مسیر خروجی و احداث پل ها نظر مسئولان امر بر اجرای هم زمان آن بود.

استاندار گیلان از بهره‌برداری ۳۲۰۰ متر مسیر رفت و برگشت باقی‌مانده آزادراه رشت – قزوین در آذرماه امسال خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: مسیر ورودی ۳۲۰۰ متر باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین» در مواقع وجود ترافیک زیر بار خودروهای ورودی به استان می‌رود .

دکتر نجفی با بیان این‌که هشت کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت – قزوین در حال پیگیری است، یادآور شد: سهم مشارکت بانک تجارت و دولت در اجرای هشت کیلومتر باقی‌مانده مشخص شده است .

وی با اشاره به این‌که اقدامات اولیه مناقصه هشت کیلومتر از باقی‌مانده آزادراه توسط وزارت راه و شرکت زیر ساخت صورت گرفته است، یادآور شد: این بخش جزو فاز بعدی تعریف شده است.

 

ایسنا

    نظرات