۲۵ هزار واحد مسکن برای مددجویان کمیته‌امداد بهسازی می‌شود

۲۵ هزار واحد مسکن برای مددجویان کمیته‌امداد بهسازی می‌شود

http://www.bananews.ir/مشاور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: پیش‌بینی می‌شود ۲۵ هزار واحد مسکن توسط کمیته امداد بهسازی و تعمیر شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ ابراهیم بازیان چهارم مهرماه در نشست بررسی مشکلات مسکن مددجویان کمیته امداد در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: در راستای اهداف پیش‌بینی شده کمیته امداد مقرر شد امسال ۱۷ هزار واحد مسکن توسط کمیته امداد احداث و یا خریداری و ۲۵ هزار واحد بهسازی و تعمیر شود.

وی افزود: امروز مسکن در کانون توجه خدمات کمیته امداد کشور در راستای تأمین مسکن مددجویان قرار گرفته است که نیاز است در امر احداث مسکن مددجویان نیز خیران مشارکت بیشتری داشته باشند.

مشاور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: استان چهارمحال و بختیاری در امر احداث و خرید مسکن یکی از استان‌های پیشرو بوده است.

وی به انعقاد تفاهم‌نامه کمیته امداد با سپاه پاسداران در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در این تفاهم‌نامه مقرر شد سپاه پاسداران ۲۰ هزار واحد مسکن با ۵۰ متر مربع مساحت برای مددجویان احداث کند که تا پایان مهرماه سال جاری یک‌هزار واحد تکمیل و به مددجویان واگذار شد.

مشاور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه ۱۵ هزار واحد باقی‌مانده در مرحله دوم اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: این تعداد واحد مسکن‌ در استان‌های محروم مانند سیستان و بلوچستان، خوزستان، هرمزگان، ایلام، گیلان، چهارمحال و بختیاری و منطقه مشایخ احداث می‌شود.

وی تصریح کرد: هزینه تمام شده این مسکن‌ها ۳۰ میلیون تومان است که ۲۵ میلیون تومان توسط کمیته امداد و ۵ میلیون تومان توسط سپاه پرداخت می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات