آزادراه اراک - بروجرد- خرم‌آباد ‌در حال ساخت است

آزادراه اراک - بروجرد- خرم‌آباد ‌در حال ساخت است

http://www.bananews.ir/معاون استاندار لرستان و فرماندار ویژه بروجرد گفت: آزاد راه اراک - بروجرد- خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در حال ساخت است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ صیدعلی کورانی‌فر در حاشیه بازدید از آزاد‌راه اراک - بروجرد – خرم‌آباد، اظهار کرد: از آغاز عملیات اجرایی این طرح ۲ سال گذشته است و پیش‌بینی می‌شود بهره‌برداری از این طرح ملی در حوزه تعیین شده بروجرد یک‌سال دیگر آغاز شود.

وی افزود: طرح آزاد راه اراک - بروجرد – خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال توسط قرارگاه خاتم الانبیاء با مشخصات آزاد راهی سه خط رفت و سه خط برگشت در حال ساخت است.

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: ۱۱ کیلومتر این طرح در قالب تونل طراحی شده است و مسیر جدید را ۵۰ کیلومتر نسبت به محور قبلی کوتاه‌تر می‌کند.

کورانی‌فر اضافه کرد: اجرای این طرح به طول ۱۳۵ کیلومتر متصل کننده کریدور شمال به جنوب کشور به محورهای لرستان است که ۸۰ کیلومتر از آن در حوزه استحفاظی راه‌های استان قرار دارد.

وی گفت: این آزاد راه یک طرح ملی بوده که با سرعت توسط قرار گاه خاتم انبیاء در حال اجرا بوده و از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.

 

ایسنا

    نظرات