احداث ۱۳۰۰ واحد مسکن برای مددجویان در چهارمحال و بختیاری

احداث ۱۳۰۰ واحد مسکن برای مددجویان در چهارمحال و بختیاری

http://www.bananews.ir/معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری از احداث ۱۳۰۰ واحد مسکن برای مددجویان تا پایان سال‌جاری در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ گودرز امیری چهارم مهرماه در جلسه بررسی مشکلات مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکید کرد: کمیته امداد استان باید در شهرها و روستاهایی که زمین ندارد اعتبارات لازم را به منظور خرید زمین اختصاص دهد و یا زمینی را در حاشیه شهرها تملک کند.

وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن امسال ۱۵ قطعه زمین در اردل، نقنه، شوراب صغیر و سوادجان به کمیته امداد واگذار کرده است، افزود: راه و شهرسازی نیز باید در راستای واگذاری زمین به کمیته امداد به منظور ایجاد مسکن برای مددجویان باید بیشتر تلاش کند.

امیری خاطرنشان کرد: کمیته امداد باید از طریق مدیران شهرستانی تا پایان آذرماه خرید زمین ‌یا احداث مسکن مددجویان را پیگیری و به دفتر امور عمرانی گزارش کند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۳۰۰ واحد مسکن ویژه مددجویان باید تا پایان سال جاری توسط بهزیستی و کمیته امداد در استان احداث شود.

رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با آستان قدس رضوی مقرر شد ۱۹ پروژه عمرانی در استان انجام شود که تاکنون عملیات اجرایی ۱۰ پروژه آغاز شده و در صورت تأمین اعتبار عملیات اجرایی ۹ پروژه دیگر نیز آغاز می‌شود.

محمدعلی مرادی گفت: در سه ماهه نخست امسال ۲۰ پروژه عمرانی در استان توسط بسیج سازندگی انجام شد که هشت پروژه مربوط به ساخت مسکن بوده است.

 

ایسنا

    نظرات