ثبت نام داوطلبان نامزدی عضویت در هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، داوطلبان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی در یکی از رشته های معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری که دارای پروانه اشتغال پایه یک، با دو سال سابقه کار و سایر شرایط مندرج در ماده ۵۹آئین نامه اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان می باشند، بتوانند جهت ثبت نام، با در دست داشتن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و چهار قطعه عکس ۳ در ۴ به اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی مراجعه کنند .

به گفته مهندس سعید حسین پور، رئیس هیئت اجرایی این انتخابات، ثبت نام از داوطلبان تا تاریخ ۲۰ تیرماه جاری ادامه دارد .

برپایه این خبر، در اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، ۷ نفر به عنوان اعضای هیئت اجرایی و پنج نفر به عنوان دستگاه نظارت بر انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان توسط اداره کل راه و شهرسازی تعیین شدند .

شایان ذکر است، در دوره جدید هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی، ۱۵ نفر به عنوان عضو اصلی و هفت نفر عضو علی البدل، برای یک دوره سه ساله پذیرفته می شوند .

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، هشتمین دوره انتخابات سازمان های نظام مهندسی در روزهای نیمه اول مهرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در مشهد و چند شهرستان استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد .

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی هم اینک حدود ۳۷ هزار عضو در هفت رشته ساختمانی دارد .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات