کیفی‌ترین میز خدمت را در راه و شهرسازی اردبیل دایر کردیم

کیفی‌ترین میز خدمت را در راه و شهرسازی اردبیل دایر کردیم

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام این مطلب اظهار کرد: از ابتدای تیرماه و با هدف ارائه خدمات کیفی‌تر به مردم و سهولت کار آنها براساس بخشنامه ابلاغ شده میز خدمت را در طبقه همکف اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل دایر کردیم تا عموم مراجعین بتوانند به راحتی خدمات دریافت کنند.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در راه‌اندازی نهضت خدمت به مردم و سبقت گرفتن از همدیگر در مسیر خدمات‌رسانی مطلوب خاطرنشان کرد: ما حتی در این میز خدمت نماینده تام‌الاختیار انتخاب کردیم تا در کنار رسیدگی به شکایات مردم صیانت از حقوق شهروندی نیز در قالب میز خدمت به انجام برسد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: دستگاه‌های اجرایی در راه‌اندازی میز خدمت مکلف به شفاف‌سازی کارها از طریق درگاه الکترونیکی، جلوگیری از تراکم مراجعین و کاهش زمان انتظار مردم، امکان نوبت‌دهی به ارباب رجوع و ایجاد امکانات و تسهیلات مناسب به مراجعین در محل میز خدمت شدند که در این باب اقدامات مطلوب در این اداره کل نیز انجام شده است.

حیدری به ۹ گام استقرار میز خدمت حضوری در ادارات اشاره کرد و افزود: تشکیل کارگروه استقرار میز خدمت، انتخاب زیرخدمات مناسب برای استقرار درمیزخدمت حضوری، تعیین استعلام‌های موردنیاز،تهیه مستند اطلاع‌رسانی، تهیه روند گردش کار پاسخ به میز خدمت، طراحی و استقرار سامانه به منظور مدیریت الکترونیکی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: همچنین تعیین تعداد باجه‌ها در میز خدمت، تامین فضای مناسب برای میز خدمت حضوری و تامین کارکنان برای استقرار در باجه‌های میز خدمت از جمله گام‌های استقرار میز خدمت حضوری در ادارات است که ما درراه و شهرسازی استان اردبیل در این زمینه براساس برنامه‌ریزی‌‌های انجام شده اقداماتمان را به انجام رساندیم.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل در پایان تصریح کرد : موضوع میز خدمت در اداره کل و شهرستانها را به جد رصد کرده و با گذشت زمان اقدامات انجام یافته در این خصوص را تجزیه و تحلیل نموده و نسبت به رفع نقاط ضعف اصلاحات لازم انجام تا طرح به نحوه مطلوب و شایسته در بدنه راه و شهرسازی استان اردبیل اجرایی گردد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات