اختصاص اعتبار ویژه  برای توسعه راه های روستایی خوزستان

اختصاص اعتبار ویژه برای توسعه راه های روستایی خوزستان


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، همایون یوسفی در حاشیه آئین کلنگ زنی ۴۵ کیلومتر راه روستایی بخش غیزانیه اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بودجه های سالانه به طور معمول با توجه به نیاز کشور اعتبارات مناسب و قابل توجهی برای راه های روستایی اختصاص داده می شود و در این راستا برای خوزستان نیز رقم های نسبتا مناسبی پیش بینی شده است.


وی افزود: بخش غیزانیه که یکی از بخش های نفتخیز و گازخیز کشور است اما در عین حال محرومیت های زیادی دارد.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز در بخش غیزانیه شاهد کلنگ زنی پروژه احداث ۴۵ کیلومتر راه روستایی بودیم که امیدوارم طی مدت زمان هشت ماهی که پیش بینی شده تکمیل شود.

یوسفی ادامه داد: ۱۱ کیلومتر از راه های روستایی این بخش باقی می ماند که پیش بینی شده تا در سال جاری و آینده تکمیل شود.

وی عنوان کرد: با توجه به اهمیتی که راه در توسعه دیگر حوزه ها دارد، امیدوارم با تکمیل راه های روستایی غیزانیه شاهد توسعه هرچه بیشتر این منطقه باشیم.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمینه ساخت مدارس، انتقال آب، انشعاب گاز و دیگر اقدامات زیرساختی این منطقه پیگیری های زیادی از سوی مسئولان، نمایندگان مجلس، بخشداری و فرمانداری انجام شده است.

یوسفی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم که این محرومیت ها و مشکلاتی که در منطقه غیزانیه وجود دارد با اقدامات و پیگیری ها به تدریج کاهش پیدا کند.
لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان

    اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات