بهسازی و احداث  ۱۵۰ کیلومترمحور ارتباطی در گچساران

بهسازی و احداث ۱۵۰ کیلومترمحور ارتباطی در گچساران

محمد علی علیمردانی با بیان اینکه این ۱۵۰ کیلومتر در قالب ۱۳ پروژه و با اعتباری به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان در گچساران در دست اجرا است، افزود:با تامین اعتبارات مورد نیاز تا پایان سالجاری شاهد به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها خواهیم بود.

علیمردانی تصریح کرد: میانگین پیشرفت فیزیکی این تعداد پروژه‌ها ۵۰ درصدی است.
وی عنوان کرد: احداث جاده باباکلان به گچساران، احداث جاده گناوه به گچساران، احداث جاده دیلم- گچساران به سمت گناوه و راه‌های روستایی از جمله جاده آبریگون، جاده نیمدور و جاده انجیر سیاه از جمله پروژه‌های راه و شهرسازی در این شهرستان است.
این مسوول در ادامه با بیان اینکه فاز اول و دوم تعریض و بهسازی جاده باباکلان به سمت گچساران به اتمام رسیده است، گفت: هم اکنون فاز ۳ و ۴ این جاده در دست اجرا است.
مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: جاده باباکلان به گچساران به طول ۵۴ کیلومتر با اعتباری به مبلغ ۶۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت در دست احداث است.
وی افزود: در حال حاضر ۵ کیلومتر از مسیر جاده باباکلان به گچساران به اتمام رسیده و ۱۶ کیلومتر دیگر از این مسیر در دست اجرا است.
علیمردانی در ادامه به جاده دیلم- گچساران به سمت گناوه اشاره و بیان کرد: طول احداث و بهسازی این مسیر به طول ۵۴ کیلومتراست.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۸ کیلومتر این مسیر در دست اجرا است، گفت: مبلغ قرار داد این پروژه ۶۰ میلیارد تومان است.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان کهکيلويه و بويراحمد

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان کهکيلويه و بويراحمد

    اداره کل راه و شهرسازی استان کهکيلويه و بويراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات