اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی رتبه برتر پیشگیری از گسترش بافت ها ناکارآمد شهری

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ پس از بررسی عملکرد کارگروه ها، کمیسیون ها و با نظر کارشناسان و داوران و بررسی اقدامات  از حیث کمی و کیفی، اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی رتبه برتر را در کارگروه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد شهری کسب کرد.

در همین راستا علی مظفری رییس کل دادگستری خراسان رضوی از محمدرضا اخوان عبداللهیان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی و دبیر کارگروه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد شهری استان تقدیر کرد.

در بخشی از این تقدیر نامه آمده است؛ تلاش  برای حفظ امنیت و آسایش مردم، برقراری عدالت اجتماعی و دست یابی به جامعه ای امن و عاری از آسیب و جرم، از خدمات ارزشمندی است که اجر آن در پیشگاه خداوند متعال محفوظ می باشد.

این لوح تقدیر به پاس اقدامات ارزشمند شما در پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد شهری تقدیم حضورتان می گردد، امید است با استمرار و تداوم همکاری با حوزه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در راستای تحقق بند ۵ اصل قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بتوانید گام های موثر و اساسی بردارید.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات