نخستین جشنواره عید ولایت در دهکده ساحلی چی چست ارومیه برگزار می شود

نخستین جشنواره عید ولایت در دهکده ساحلی چی چست ارومیه برگزار می شود

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه اعلام کرد: نخستین جشنواره عید ولایت با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در دهکده ساحلی چی چست ارومیه از ۳ لغایت ۹ شهریور ماه  برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، ناصر رکاب  با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره عید ولایت از عید سعید قربان لغایت عید غدیرخم ، عنوان  کرد: هزینه های جشنواره  در محل دهکده ساحلی چی چست به مانند سایر جشنواره ها   از محل  اسپانسر و واگذاری غرفه ها تامین می شود.

وی بیان کرد:همچنین زمان بازدید از محل جشنواره از ساعت ۱۶ الی ۲۴ شب است .

رکاب  عنوان کرد:  در طول برگزاری جشنواره  برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و نشان دادن آداب و رسوم، جشن ها  و برنامه فرهنگی مانند جشنواره بازی های بومی و محلی  اجرا می شود.

وی  با یادآوری اینکه  خودکفایی در جشنواره به مانند سایر جشنواره ها اولویت اصلی شهرداری ارومیه است، گفت:  هزینه های  جشنواره و درآمد آن  از محل  اسپانسر و واگذاری غرفه ها تامین می شود.

رکاب  بیان کرد: در جشنواره عید ولایت ،  غرفه ها در بخش های مختلف چون صنایع دستی،  سوغات،  تولیدات خانگی،  به متقاضیان واگذار می شود.

وی  با اشاره به ثبت نام غرفه های نخستین جشنواره عید ولایت ،  ادامه داد: ثبت نام غرفه ها در جریان است و علاقمندان می می توانند جهت ثبت نام  به  محل مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری واقع در میدان انقلاب -ساختمان شهرداری مرکزی بصورت حضوری مراجعه و یا با شماره تماس خانم نصیری به شماره   ۰۹۱۴۴۳۹۷۰۴۶و خانم جوانی به شماره ۰۹۳۶۴۵۰۲۸۲۴ و آقای غفاری به شماره تماس  ۰۹۱۲۸۹۳۰۸۷۱تماسحاصل نمایند .

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه عنوان کرد: بخش های خصوصی و دولتی جهت اسپانسری جشنواره برای تبلغ محصولات خود در تلویزیون بزرگ دهکده و لوگوی پوستر های جشنواره با آقای مرندی به شماره تماس ۰۹۱۴۳۴۸۶۸۱۰ تماس حاصل نمایند.

وی  عنوان کرد: این جشنواره نیز به مانند سایر جشنوارهای شهرداری با استقبال باشکوه مردم بر گزار خواهد شد و پیش بینی می شود جشنواره با استقبال بیش از ۲۵۰ هزار نفر بازدید کننده  مواجه شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات