۲ ایستگاه از متروی کرج تا دهه فجر به بهره برداری می رسد/ مردم به پروژه قطار شهری کرج بدبین شده اند

۲ ایستگاه از متروی کرج تا دهه فجر به بهره برداری می رسد/ مردم به پروژه قطار شهری کرج بدبین شده اند

محمدحسین خلیلی اردکانی در هشتاد و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به اینکه سکونِ پروژه قطارشهری طی سال های گذشته مردم را به این پروژه بدبین کرده است، اظهار داشت: در حال حاضر و با تلاش های صورت گرفته این پروژه به چرخه یِ فعالیت بازگشته است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از فرصت های مالی و تزریق منابع مالی برای تکمیل قطارشهری کرج از اهمیت بالایی برخوردار است، عنوان کرد: در این خصوص جلسات هفتگی پر تعدادی برگزار شده و نتایج خوبی نیز به همراه داشته است.

این عضو شورا پروژه قطارشهری را یکی از افتخارات کلانشهر کرج داست و یادآور شد: فعالیت پروژه قطار شهری از آغاز کارِ شورای پنجم روند مطلوبی داشته به گونه ای که زمانی که شهر با سرپرست اداره می شد نیز وقفه ای در روند آن، ایجاد نشد.

خلیلی اردکانی با اشاره به اینکه از اوراق مشارکتی ۴۰۰ میلیارد تومانی پروژه قطار شهری کرج نزدیک به ۲۵۰ میلیارد تومان کاسته شده، توضیح داد: این پروژه به‌ یقین از افتخاراتِ شهر کرج خواهد بود.

عضو ناظر شورای اسلامی شهر کرج در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، گفت: نکته دیگر آن که سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی نیز در پیشرفت پروژه قطار شهری عملکرد خوبی داشته و تمامی جوانب پروژه به دقت مد نظر قرار گرفته است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرج

  منبع خبر

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج یک شهرداری در شهر کرج می باشد

   نظرات