سرویس‌دهی ۴۰۰ دستگاه اتوبوس فوق‌العاده به زائران حرم مطهر رضوی

سرویس‌دهی ۴۰۰ دستگاه اتوبوس فوق‌العاده به زائران حرم مطهر رضوی

سرویس‌دهی ۴۰۰ دستگاه اتوبوس فوق‌العاده به زائران حرم مطهر رضوی

همزمان با روز عرفه ۲۳۰ دستگاه اتوبوس و در عید سعید قربان۱۷۰ دستگاه اتوبوس فوق‌العاده به همراه خطوط فعال در مسیر به زائران و مجاوران سرویس‌دهی می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، همزمان با ۳۰ مردادماه روز عرفه ۵ پایانه موقت در مبادی خروجی حرم مطهر رضوی ایجاد و به منظور اجرای این طرح ۲۳۰ دستگاه اتوبوس فوق‌العاده به همراه اتوبوس‌های خطوط عبوری از حرم مطهر در ۵ پایانه برای ‌انتقال پیش‌بینی شده است.
پایانه شماره یک در خیابان شیرازی ‌با ۸۰ دستگاه اتوبوس خدمت‌رسانی می‌کند؛ پایانه شماره دو واقع در خیابان امام رضا(ع)، میدان بیت‌المقدس مسیر BRT با ۴۰ دستگاه فعال است؛ پایانه شماره ۳ حدفاصل چهارراه خسروی و چهارراه مدرس با‌ ۴۰ دستگاه اتوبوس، پایانه شماره ۴ اول خیابان طبرسی با ۵۰ دستگاه و پایانه شماره ۵ نیز در خیابان شهید نواب صفوی با ۲۰ دستگاه، سرویس‌دهی به شهروندان و زائران در روز عرفه را انجام خواهند داد.
همچنین در روز عید قربان صبح چهارشنبه ۳۱ مردادماه همزمان با خاتمه نماز عید، تعداد ۱۷۰ دستگاه اتوبوس از پنج پایانه در محدوده مبادی خروجی ‌حرم مطهر سرویس‌دهی به نمازگزاران را انجام خواهند داد.
این پایانه‌ها در خیابان شیرازی با ۴۰ دستگاه اتوبوس، میدان بیت‌المقدس با ۴۰ دستگاه در مسیر BRT، خیابان خسروی‌نو باب‌الجواد ‌با ۳۰ دستگاه اتوبوس، ایستگاه خیابان طبرسی (BRT) با ۴۰ دستگاه و خیابان شهید نواب صفوی‌ با ۲۰ دستگاه اتوبوس قرار گرفته است.
گفتنی است در صورت اعمال محدودیت و عدم امکان سرویس‌دهی در محدوده اعلام شده با هماهنگی پلیس راهور سرویس‌دهی به (چهارراه شهدا، چهارراه خسروی، تقاطع مصلی-چمن و میدان شهید گمنام) انتقال خواهد یافت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات